‘Zemin muhteşem, 3 puanla başlamak işitiyoruz’’

Spor 03.09.2021, 15:24
36
‘Zemin muhteşem, 3 puanla başlamak işitiyoruz’’

Zonguldakspor’un tecrübeli kalecisi ve kaptanı Sinan Ören,  TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ligin ilk haftasında Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynayacakları Akhisarspor maçı ve Stadı’nın zemini hakkında önemli açıklamalarda bulundu.  
Kaptan Ören, ligin ilk hafta maçında oynayacakları Akhisarspor maçında taraftarlarına galibiyet armağan etmek istediklerini söyledi.
Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nın zemini hakkında da  konuşan Kaptan Ören, ‘’Stadın zemini harika bir hale gelmiş. O kadar güzel olmuş ki zemin, bununda heyecanı var bende’ ’ifadelerine yer verdi. 
ZEMİN BENİ HEYECANLANDIRDI
Zonguldakspor forması altına bozuk zeminde oynayama alıştığını ancak, yeni yüzüyle muhteşem bir hale gelen Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nın zeminine hayran kaldığını belirten Zonguldakspor’un tecrübeli kelecisi ve kaptanı Sinan Ören, ‘’Öncelikle çok heyecanlıyız. Heyecanımız dorukta. Önemli bir müsabaka. Biliyorsunuz bir sezon deplasmanda oynadık maçlarımızı. Karaelmas Kemal  Köksal Stadı’nda yaptığımız antrenmanda da çok şaşırdım. O kadar güzel olmuş ki zemin, bununda heyecanı var bende. Nedeni de sürekli bozuk zeminlerde oynayama alıştım Zonguldakspor forması altında. Gerçekten bu zemini harika yapan ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum’’dedi. 
 LİGE GALİBİYETLE BAŞLAMAK İSTİYORUZ
Ligin ilk haftasında Pazar günü Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynayacakları Akhisarspor maçından mutlak galibiyetle ayrılarak lige 3 puanla başlamak istediklerini belirten  Zonguldakspor’un tecrübeli kelecisi ve kaptanı Sinan Ören, ‘’Ligin ilk haftasında oynayacağımız Akhisarspor maçına sıkı hazırlanıyoruz. Alternatif bir kadromuz var, genç ve tecrübeli arkadaşlarımız var. İskeleti koruduğumuzu söyleyebiliriz. İyi bir şekilde harmanlayarak iyi bir kadro oluştu. Özellikle tecrübeli bir hocamız var. Her zaman söylediğim bir şey var rakibin küçüğü büyüyü yok. İstediği gibi transfer edip etmemesinin önemi yok. Özellikle Akhisarspor’un 1. Lig tecrübesi olan oyuncuları var.  Biz işimizi sıkıya almamız lazım.  İnşallah Pazar günü senelerin acısını çıkartmak istiyoruz, hayırlısı ile de taraftarlarımızın karşısında 3 puanı alarak onlara armağan etmek istiyoruz’ ’dedi.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
23
açık