'Zonguldak için çalışmalara devam edeceğim'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, 4 yıl aranın ardından  Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Hakan Yüksel, önemli açıklamalarda bulundu. 
Kendisini bu göreve laik görenlere teşekkür eden Yüksel, "Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanmamızın ardından Zonguldak adına omuzlarımızda daha fazla yük bindi. Çünkü Zonguldak adına yapılması gereken çok işimiz var" dedi. 


BENİ BU GÖREVE LAİK GÖRENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM


4 yıl aradan sonra Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Hakan Yüksel, "2001 yılında kurumda spor uzmanı olarak başlamıştım. 2001 yılından bu yana kurumun farklı birimlerinde görev yaptım. 2017 yılından itibaren de il müdürlüğünde vekil olarak görev yapıyorum. Bu süreç içerisinde güzel çalışmalarımız oldu. Zonguldak adına, spor adına başarılı çalışmalar gerçekleştirildi. 21 Ocak tarihi itibariyle de daha zor bir sürece girdik. Omuzlarımızda daha fazla yük var. Çünkü Zonguldak adına yapılması gereken çok işimiz var. Daha güzel, daha başarılı ve daha inançlı çalışmalarımızla birlikte Zonguldak’ta ki eksiklerimizi tamamlayarak sporcu yetiştirilmesi açısından hem ilimiz hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etme peşindeyiz. Bu süreç içerisinde bana destek olan tüm büyüklerime, arkadaşlarıma, aileme şükranlarımı sunuyorum. İnşallah hep birlikte daha başarılı işlere imza atacağız. Değerli basın mensubu arkadaşlarımızın da çok destekleri oldu. Onlarla birlikte yaptığımız faaliyetleri, etkinlikleri, projeleri kamuoyuyla paylaşarak ve Ankara’ya ulaşmasını sağlayarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Maç bitti... Bu hiç iyi olmadı...

Haberi Oku