ZONGULDAK VETERAN YÜZÜCÜLER EDREMİT'TE FIRTINA GİBİ ESTİ

Zonguldak’lı vetaran yüzücüler Edremit’te yapılan uluslar arası açık su yüzme maratonunda fırtına gibi esti. Veteran yüzücü İsmail Filizdal 55-59 yaş kategorisinde birinci olurken, İhsan Pınar ise 50-55 yaş kategorisinde ikinci olarak ilimize madalya ile dönmenin sevincini yaşadı. 
Edremit Belediyesi tarafından 10 Eylül Pazar günü düzenlenen Edremit Belediyesi Uluslar arası Edremit Açık Su Yüzme maratonunda Zonguldaklı Veteran yüzücüler göğsümüzü kabarttı. Açık Su Yüzme Maratonunda Zonguldaklı vetaran yüzücüler  İhsan Pınar 50-55 yaş kategorisinde İkinci olurken, 55-59 yaş kategorisinde ise İsmail Filizdal birinci olarak büyük başarı gösterdi. Veteran yüzücüler İhsan Pınar ve İsmail Filizdal almış oldukları başarılarla ilimize madalya ile dönmenin gururunu yaşadı
“Gençlerimiz bizleri örnek alsınlar”
Zonguldak Vetaran yüzücü İsmail Filizdal amaçlarının spor yaparak sağlı yaşamak olduğunu söyleyerek, “ Amacımız spor yaparak sağlıklı yaşamak. Bizi almış olduğumuz bu başarılar gençlerimize de örnek olsun. Bizler bu yaş da bu başarıları elde eldebiliyorsak gençlerimiz de bizlerden daha iyisini yapacağına eminim. Gençlerimizde bizlere örnek alarak, kötü alışkanlıklar yerine spor yaparak sağlık yaşmalarını istiyoruz. İlimize madalya ile dönmenin gururunu ve mutluluğu içerisindeyiz. Bizlere güvenerek bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz ”dedi. 
Emre Can BAYRAM

 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

ŞAMPİYON GAZİ

Haberi Oku