Milliyetçi Hareket Partisi  Zonguldak İl Başkanı Varol Demirköse, geçtiğimiz günlerde ZGC’yi (Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti) ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu.
Yerel seçimlerde halkın kendilerine denetim yetkisi verdiğini vurgulayan Demirköse,Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'ın projelerini değerlendirdi, şehrin çarpık yapılaşmadan kurtulması gerektiğini söyledi.Belediyenin tasarruf yapmasını da isteyen Demirköse, Zonguldak'ta konferans veren Hatipoğlu'nun parasını kim verdi diye soru yönetti.
Zonguldak'ın önünün açılması için Vali Erdoğan Bektaş'a büyük görev düştüğünün altını çizen Demirköse,kaçak ocaklarında ruhsatlandırılıp iş güvenliği konusunda destek verilmesini istedi.
 MHP İl Başkanı Varol Demirköse, beraberinde İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ne geldi.
Barış Pınarı Harekatı'nda şehit olan askerlere rahmet dilediğini belirten MHP İl Başkanı Varol Demirköse, "Öncelikle Barış Pınarı Harekatı'nda mehmetciğimize Allah güç kuvvet versin. Her türk asker doğar. Şehitlerimize rahmet diliyorum. Önce ülkemiz ve milletimiz diyoruz" dedi. Demirköse son seçimler üstüne de görüşlerini bildirdi. Son yapılan yerel seçimleri değerlendiren MHP İl Başkanı Varol Demirköse, "MHP olarak halkımız bize Zonguldak'ta denetim ve kontrol görevi verdi." şeklinde konuştu.
 Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan'ın projeleri de değerlendiren Varol Demirköse, "Selim Alan'ın projelerini destekliyoruz. Ancak imar da güncelleme yapılmalı. Şehrimizde çarpık yapılaşma var. Dükkanlar ruhsatlı mı bakmak lazım. Yapılan iyi şeylere destek veririz, yanlışın hep karşısındayız" dedi.
Hastane için okul yıkılmasına karşı olduklarını belirten MHP İl Başkanı Varol Demirköse, "Kız meslek Lisesi yıkılmamalı. Hastane yapılırken otopark niye düşünülmedi. Hastane için 69 ambarları mevkii uygun değil diyenler bugün hastaneyi eleştiriyorlar."dedi.
Demirköse cemiyete hazır gelmişti ve gazetecilerin soracakları soruları bile sanki önceden tahmin etmiş gibi her konuda konuştu ve bu nedenle de işin sohbet kısmı erken başladı.
Sohbet sırasında da kendisine yöneltilen “MHP lideri Bahçeli rahatsız, yarın bir gün liderliği bırakırsa partinin başına kim geçer” gibi soruları da “onlar söylenti, liderimiz eskisi gibi tüm gücüyle ayakta ve başımızda” dedi…
Varol Demirköse gelirken bir kutu çikolata ve büyük bir kutu kuru pasta çeşitlerini de beraberinde getirmişti…
Gazetecilerle sohbet bu nedenle tatlı geçti…
Tekrar geleceğini de müjdeledi!
Bekliyoruz kendisini her zaman cemiyetimize, böyle akıllı uslu adamlara gereksinimi var bu kentin…
Ve çalışmalarında da başarılar diliyoruz.
Her ne kadar politik eğilimlerimiz farklı farklı olsa da, Zonguldak’ın güvenceli geleceği konularında birleşiyoruz… Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228