Yaşam:
AĞLATAN İNCELİK!
Gizemli yardımsever, muhtaçların kapısına gizlice yardım paketleri bıraktı!
AĞLATAN İNCELİK!

Zonguldak'ta kendisini gizleyen bir kişinin, ihtiyaç sahibi aileler ve hastanede yatmakta olan çaresiz insanların kapısının önüne gıda malzemesi bırakması, herkesi duygulandırdı. 
Kuaför olduğu öğrenilen gizemli kişinin başlattığı yardımseverlik örneğiyle karşılaşan aileler, kapılarının önündeki sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı. Yardımsever kuaförün, önceden tespit ettiği muhtaç ailelerin adreslerini gizlice gıda paketlerini bıraktığı anlaşıldı.   


GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR


Kapılarının önüne kim tarafından bırakıldığı bilinmeyen paketlerden temel gıda maddeleri çıktı. İhtiyaç sahibi aileler, sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı. Gizemli kişi, öte yandan Zonguldak BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisinde yatmakta olan zor durumdaki hasta yakınlarına da çeşitli hediyeler bıraktı. 
Kim tarafından yapıldığı bilinmeyen yardımlar karşısında sevinç gözyaşı döken aileler, "Allah bunu yapanlardan razı olsun. Çok ince bir davranış. Kapımızda yardım paketi görünce çok şaşırdık. Duygulandık. Allah razı olsun" dedi.  
(Şebnem Saka)Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İşte Palamutçuların Çöpü!

Haberi Oku