Yaşam:
SEÇİM BALKONU TAM GAZ DEVAM!
Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’a Açık Suç Duyurusu…
Seçim Balkonu Tam Gaz Devam!

Zonguldak Merkez toptancılar sokağında hizmet veren bir simit fırını, seçim zamanı başladığı kaçak balkon inşaatına tam gaz devam ediyor. Zabıta Müdürlüğü'ne yağılan tüm ihbar ve şikayetlere rağmen seçim balkonu inşaatı bir türlü durdurulamıyor.

Halkın Sesi’ne ulaşan vatandaşlar, zabıta müdürlüğüne kaçak inşaatı şikayet eden kişilerin isimlerinin deşifre edildiğini belirterek, Belediye Başkanı Selim Alan’ın bu soruna bir çözüm bulmasını istediler. Aksi halde halk ile esnafın karşı karşıya geleceğini belirten vatandaşlar, kaçak balkonun yıkılmasını istedi.  
Anahtar Kelimeler
Kaçak Balkon
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yaşar 1 yıl önce

seçim geçeli 20 güne yakın oldu. belediye tefrişatçılıktan öte bir şey yapmadı. zaman hızlı geçiyor. şimdiye kadar bir çok proje ile ilgili çalışmaların başlaması gerekirdi. 20 gün boşa geçti bundan sonra da böyle gider. önceki belediye ile şimdiki belediye arasında hiç bir fark yok. zonguldak'ın alın yazısı bu galiba. bu şehirde koltuk hastalığı var. hizmete dair hiç bir şey yok. bir program olur, bir plan olur. iş yapmak lazım. sürekli sosyal medyada o geldi, bu geldi. ya kardeşim hizmetle ilgili ne var 20 gündür ne yapılıyor. şehir yapılan hiç bir şey görmüyor. sansarlar ziyaretlere başladı. bu şehrin mayasında bir sorun var. başka yerlerde belediyeler harıl harıl çalışıyor. bizimkisi tefrişatçılık aşamasında. harıl harıl çalışan belediyelerde ziyaretler hizmetin önüne geçemiyor demekki. bu şehir bu tip anlayıştan kurtulamayacak. oyu veren vatandaş ziyarete gelmiyor, ama oy vermeyen çıkar peşinde olanlar geliyor. bırakın bu geldi gitti hikayelerini vatandaş hizmet bekliyor.

Misafir Avatar
6700 1 yıl önce

Sayın Başkan güzel başlangıçlar yaptı. Bırde şu kadırga da vali bey in rampadaki kaldırım genişlesin dıye eski evin yıkılması için güzel çaba sarfetmesi nedense yetersız kaldı. Sayın başkan oraya yapılan çirkin merdiveni yıkıp tekrar yayalara tahsis etseniz Minnettar oluruz

banner228

Meydan onlara kalsa da insansız mahzunlar...

Haberi Oku