10 GÜN ÖNCE YAPILDI 10 DAKİKADA PATLADI!

ZONGULDAK 22.07.2021, 20:13
657

Burası kentin en büyük ana arteri Gazipaşa Caddesi'ne bağlanan AKM yokuşu... 
Meteoroloji'nin yaklaşık bir haftadır yaptığı uyarılara rağmen akşam saatlerinde başlayan ve 10 dakika devam eden yağmur AKP yokuşunu savaş alnına çevirdi.
10 gün önce yapılan altyapı çalışmaları kapsamında boruları değişen yolda altyapı yetersiz kalınca sel suları önüne kattığı inşaat atıklarını Gazipaşa'ya kadar taşıdı. Vatandaşlar defalarca belediyeyi aramalarına rağmen telefonları n açılmadığını belirterek,  kendi imkanlarıyla yolu temizlemeye çalıştı. Tıkanan logarları açan esnaf yapılan çalışmanın yetersiz olduğunu belirterek, "Yağmur 10 dakika daha aynı şiddetle  yağsaydı Zonguldak şehir merkezindeki dükkanları sel sularına teslim olurdu" dediler.

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (1)
Aksekili 1 hafta önce
Geçmiş olsun Zonguldak Belediyesi erken havlu attı Selim anca artist gibi mafya gibi rol oynasın Belediye de 1.000 Kişi çalışıyor ama icraat yok her yeri bok götürüyor uzağa gitmeyin Nizam caddesi ve birlik taxi durağı 10 aydır darma dağan ana caddeyi yapamayan belediye mahalle aralarını nasıl yapar her şey var bütçe imkan ama vizyon yok sıfır Dr Ömer Selim Alan sen acil kendini bir sağlık ocağına tayin ettir umarım hekimliği siyasetçi gibi değildir yoksa vay haline bu milletin
25
açık