ZONGULDAK:
10 KASIM'DA ÇELENK KRİZİ

CHP İl Başkanı Murat Pulat, yazılı bir açıklama yaparak pandemiyi gerekçe göstererek CHP çelenginin konulmamasına Zonguldak Valiliği makamı için kınama yayınladı.

 

29 Ekim’de 400 kişilik yemek ceren AKP’ye pandemi kurallarını uygulamayan Valiliğin açık alanda yapılan törende CHP’ye 10 Kasım’da çelenk koydurmadığına dikkat çeken Pulat, şunları söyledi:

 

“Bugün Devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82.yıl dönümünü saygıyla andık.

Devlet töreni sonrasında Atamızın huzuruna çelenk koymak istediğimizi, ancak pandemi kuralları gereğince izin verilemeyeceğini, önce saat 13.00’de ,sonra da 11.00 ‘de çelenk koyabileceğimiz söylendi.

Ben de herhangi bir hafta kutlaması olmadığını, çelengin saat 11.00’de veya 13.00’de koymanın bir anlamı olmayacağını söyledim.

Biz çelenk koymak istediğimiz de açık alanda bile pandemi kuralları önemli oluyor da, 29 Ekim 2020 akşamı AKP Merkez İlçe örgütü tarafından düzenlenen 400 kişilik yemekte pandemi kurallarının önemi olmuyor mu?

Bizlerin amacı, Ulu Önderimizi ve resmi bayramlarımızda partimizin çelengini saygı çerçevesinde sunmaktır. Bunda başka amacımız yoktur. Bu amaçla yapmaya çalıştığımız etkinliklerde bizlere sürekli sorun çıkaran Valilik Makamını şiddetle kınıyorum”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kerem 3 hafta önce

Haklısın bir Akp li olarak vali bey ayıp etmiş ama vizyonsuz kentin vizyonsuz yöneticileri işde

banner228

KENDİ SİPERLİĞİNİ KENDİ DİKTİ!

Haberi Oku