ZONGULDAK:
50.000 TL HİBE EĞİTİMLERİ SONA ERDİ

Zonguldak İli Kalkınma ve Yardımlaşma Derneğimiz tarafından verilen girişimcilik eğitimlerinin 100 kişilik grubun eğitimleri tamamlandı. Toplamda 150 kişi KOSGEB desteklerinden faydalanmak için eğitim aldı. 
Zonguldak İli Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği açıklamayı yaptı: 
'Eğitimler esnasında yeni girişimcilerimize Zonguldak’ın önemli iş adamlarından sayın  Kadir TATOĞLU ve ÇANAKÇILAR şirketler grubu yönetim kurulu başkanı değerli sanayici sayın Sezai ÇANAKCI bilgi ve birikimleri aktarmıştır. Eğitim yeni girişimci adayları hazırlayacakları proje ile KOSGEB den 50.000-TL hibe 100.000-TL faizsiz olmak üzere toplan 150.000-TL destek alabilecekleridir.
Derneğimiz yapmış olduğu bu çalışma ile Zonguldak’ımıza yeni girişimcileri ortaya çıkmasına yeni istihdam alanlarının oluşmasına katkı sağlayacaktır. Düzenlediğimiz eğitimlerde bizlere eğitim salonunu tahsis eden Esnaf Odası Başkanımız Sayın Muharrem COŞKUN’na ve Türk Kızılayı Dernek Başkanı Nihat AYGÜN’e, YÖNDEM Danışmanlık Firmasının sahibi ve eğitmenleri Evren AYVAZ CAN ve Murat KARAKABAK a, yoğun işlerinden zaman ayırarak bilgi ve birikimlerini bizlere ve yeni girişimcilere aktaran bölgemizin önemli sanayicilerinden Sezai ÇANAKCI ve önemli iş adamımız Kadir TATOĞLU’na, yeni girişimcilerimize ve bu projenin hazırlanmasından uygulanmasına kadar emeği geçen yönetim kurulumuza ve derneğimize gönül vermiş üyelerimize teşekkür ederiz.'
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Parke üzerine asfalt

Haberi Oku