ZONGULDAK:
Abbas Yolcu!
 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerde baskın seçim yapan hükümet, yerel seçimler için de erken seçim sinyali verdi
Abbas Yolcu!
Hükümetin 2019’un Mart ayında yapılması gereken yerel seçimler için baskın seçim kararı alması, yaklaşık 7 yıldır Zonguldak Belediyesi’nin üzerine kabus gibi çöken Muharrem Akdemir’in sonu olacak. Hükümete yakın kaynaklar 4 Kasım 2018’de erken yerel seçim yapılmasına kesin gözüyle bakıyor. AKP iktidarının güçlü ortağı MHP de baskın seçimi destekliyor. Hükümet erken yerel seçim kararı alırsa 3 ay sonra Muharrem Akdemir, emekliler kahvehanesinde pişti oynayacak! Akdemir’in görevde kalacağı son 3 ayda meclise getireceği imar konuları ve yetkisini kullanarak imzalayacağı kararlar muhalefetin merceği altıda!
BAŞARISIZ, BECERİKSİZ, ŞAİBELİ
Cumhuriyet Halk Partisi’nin CHP’li belediyeler arasında yaptığı kamuoyu memnuniyet anketinde Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir yüzde 85 başarısız bulundu. Bu nedenle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kara listeye aldığı Muharrem Akdemir, 7 yıllık görev süresince son derece başarısız bir yönetim gösterirken, beceriksizliği nedeniyle kente merkezine hiçbir şey katamadı. Göreve geldiği günden itibaren yönetim kadrolarını değişmediği için belediyenin hantal yapısına teslim olan Akdemir, halkın tepkisi nedeniyle makam odasından dışarı çıkmadı. Kendi partisinin meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu denetleme kurulunda bazı müteahhitlere ayrıcalık tanıyarak milyonlarca liralık doğrudan temin işi verdiği için kamu zararına neden olduğu tespit edilen Akdemir, tüm tepkilere rağmen aynı hatalarında ısrarcı oldu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
vatandaş 2 yıl önce

odasından cıkmadığı gibi yanına girmekte imkansız

Misafir Avatar
Vatandas 2 yıl önce

Bazilarinin istediğini yapmadığı için gitmesini istiyenler var aday yapılırsa karar milletin olur yapamayanlar daha kıymetli olur o usta işi bilir

Misafir Avatar
hasan 2 yıl önce

yerel seçimlerde akp fark atacak

Misafir Avatar
Halk 2 yıl önce

Zonguldak"a ve partisine yakışmayan bir kişilik

banner228

MHP’li Demirköse, çarpık kentleşmeye dikkat...

Haberi Oku