ZONGULDAK:
Acar'a son ihtar

Zonguldak Belediyesi nihayet ARALEL İnşaat'a Milli Egemenlik Caddesi üzerinde yaklaşık 20 yıldır işgal ettiği alanı eski halen dönüştürmesi için son ihtarını çekti. Halkın Sesi'nin yayınlarının ardından zora giren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, hukuki sorumluluktan kurtarmak için Davut Acar'ın şirketine eski Carrefoursa ve havuzun olduğu bölgenin eski haline getirilmesi için yazı gönderdi. 

Sözleşme gereği alan üzerinde bulunan tesisleri yıktığı için yıllardır cirodan belediyeye kar ödemeyen ve milyonlarca lira kamu zararına neden olan Acar'ın bu ihtarını ardından nasıl bir salvo yapacağı merak konusu. Öte yandan bilindiği gibi ARALEL İnşaat, Zonguldak Belediye Meclisi’nden yeni bir proje için 2 yıllığına süre almış, ancak istenilen sürede projenin temelini atamamıştı. Kamuoyu şimdi Zonguldak Belediyesi'nin ARALEL İnşaata çektiği ihtarın arkasında durup durmayacağını, sözleşmeyi feshedip etmeyeceğini merak ediyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kaan 3 yıl önce

Bu arelel ins Zonguldak'a ne hayrı var anlamadım bu belediyeciliği yapamayan bıraksın bu şehir bıktı artık sahte kabadayılardan

banner228

Devrek’te Görkemli Düğün

Haberi Oku