ZONGULDAK:
ACI HABER YİNE BARTIN'A DÜŞTÜ


Hakkari'de bölücü terör örgütü mensuplarınca girilen çatışmada iki asker şehit oldu.Şehitlerden bir tanesinin Ayhan Erdoğan olduğu ve Bartın'ın Kozcağız beldesinden olduğu öğrenildi.

Askeri erkan gece geç saatlerinde acı haberi aileye ulaştırmak için Bartın il merkezinden yola çıktı.Şehit Ayhan Erdoğan'ın sosyal medyadaki paylaşımı;

Ezanla geldik salayla gideriz bu vatan için kanımızı şerbet diye içeriz Bak ben asker oldum Anne. Hani akşam yemeğini beğenmeyen oğlun. Bugün ne bulursa yer oldu. Sabah yatağından olduğu gibi çıkan oğlun. Bugün yatağını 5 dakikada jilet gibi yapar oldu. Gömleğinin üstündeki en ufak çizgiye bile kızan oğlun. Bugün ter kokan kamuflajı 3 dakikada giyer oldu. Hani bana ayakkabı almıştın da mırın kırın eden oğlun. Bugün 5 kilo botun içinde ayakları şişer oldu. Evden giderken gitme dediğin oğlun. Bugün evde 1 dakika olabilmek için neler vermez oldu. Hani bişey yap deyince puuff anne diye cevap veren oğlun. Sesinin bir damlasına susar oldu. Hani hasta olduğunda basında sabahladığın oğlun. Bugün yara bere içinde yatar oldu. Sabah yatağında hadi oğlum kalk öğlen oldu dediğin oğlun. Bugün güneş daha doğmadan kalkar oldu, dedim ya anne bak ben ASKER oldum .

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

31 Mart Sonrası Zonguldak ve Siyaset...

Haberi Oku