ZONGULDAK:
Ahbap-Çavuş İlişkisi Sökmedi!
Halkın Sesi’nin ısrarla gündeme getirdiği Memurlar Lokali’ndeki kaçak bina haberine kulaklarını tıkayan Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, Türkiye Taşkömrü Kurumu’nun ihtarına rağmen yasal işlem başlatmamıştı.

Konunun üzerine kararlılıkla giden Halkın Sesi’nin yayınları üzerine önceki gün Memurlar Lokali’ne giden belediye yetkilileri kaçak kat çıkmak, TTK, GMİS ve SİT alanına tecavüzden işlem yaptı.

Ancak Selim Alan’ın seçim dönemindeki en büyük destekçisi olan Sami Aydın’ın işlettiği Memurlar Lokali’ndeki kaçak binanın yıkılıp yıkılmayacağı konusunda ise bir açıklama yapılmadı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kara Kemo 2 ay önce

Önce doğa ve çevre talan edildi. Belediye başkanları bu kanunsuzluğu sadece seyretmek zorunda kaldı. Müstecir, gelen ağam giden paşam ayaklarına yattı! Şehrin tam ortasında büyük bir talan yaşandı. Şimdi burası oldu yapay Sümela manastır. Bence bu Sümela manastarı'na buraya çanak tutan Muharrem Akdemir'i adı verilsin????????Akdemir Manastırı bu alana yakışır beeee

Misafir Avatar
XXL 2 ay önce

uzattıkça uzuyor genişledikçe genişliyor. burayı yıkacak kepçe ve eleman yokmuş.bir şey olmaz merak etmeyin olan garıbana olur.milleti tıkış tıkış dolduruyorlar düğün salonu diye, fiyatlarda ateş pahası.

Misafir Avatar
Ofli 2 ay önce

Eski tas eski hamam bir şey olmaz

banner228

İki taraf arasında kavga çıktı, aracı nehre...

Haberi Oku