ZONGULDAK:
AK Parti Merkez İlçe Teşkilatından Kılıçdaroğlu'na Suç Duyurusu
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, yönetim kurulu üyeleri ve partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
AK Parti Merkez İlçe teşkilatı ve partililer CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında söylediği sözler üzerine Zonguldak Adliyesi’ne gelerek suç duyurusunda bulundu.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için söylediği sözleri kınadığını belirterek, bundan sonraki süreçte de yapılacak olan her türlü hakaret içerici cümlelere tepkilerini koyacaklarını ifade etti. Karaduman, “Sayın Cumhurbaşkanımız yüzde 52 oy ile halkın seçtiği Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanıdır. Her konuşmamızda her platformda konuşmalarımızı Türkiye’nin yükselişine Türkiye’nin kalkınmasına ve siyasi ahlaka uygun olarak yapmamız gerekiyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı hakaret içerikli cümleleri öncelikle kınıyoruz. Bu cümleleri bir daha sarf etmemesini temenni ediyoruz. Bundan sonraki süreçte yapılacak her türlü hakaret içerici cümlelerde tepkimizi bu şekilde göstermeye devam edeceğiz. Milletin yüzde 52 oy ile Cumhurbaşkanı seçtiği bir kişiye bu kadar hakaret içerici cümleleri kullanmak aslında millete kullanılmış sözler olarak görüyoruz. Ben halkımızın da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunmalarını istiyorum. Tepkimizi millet olarak hep birlikte göstermemiz gerekiyor. Türkiye’nin büyümesinde ve ilerlemesinde öncelik yapan liderleri savunmamız gerekiyor. Bütün teşkilat üyesi arkadaşlarımız bireysel olarak suç duyurusunda bulunacaktır” dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
önce zonguldak 5 yıl önce

Bu enerjinizi zonguldak'a hizmet için harcasanız.

banner228

Kantarcı, "Acımız çok büyük"

Haberi Oku