AKDEMİR SEYREDİYOR!

ZONGULDAK 16.06.2017, 21:18 16.06.2017, 21:20
3444
AKDEMİR SEYREDİYOR!
 Belediyeye 100 metre mesafede kaçak kat çıkıyor…

AKDEMİR SEYREDİYOR!

Zonguldak'ın göbeğinde faaliyet gösteren Demirciler Market, Zonguldak Belediyesi’ne kuş uçuşu sadece 100 metre mesafede kaçak kat çıkıyor. Başkan Muharrem Akdemir’in makamından görülen kaçak inşaat tüm şikayetlere rağmen sürüyor. Madenci Anıtı’nın hemen ardında Bülent Ecevit Caddesi’ne paralel olarak inşaatı süren Hüseyin Demir'e ait Demirciler Market’in tonlarca demir profil kullanarak yaptığı kaçak katın ihbar ve şikayetlere rağmen durdurulmayışı kafaları karıştırıyor.

BELEDİYE ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR

Kentin bir çok yerinde kaçak bina, kat ve yapılar hızla yükselirken, Başkan Muharrem Akdemir ve kurmayları üç maymunu oynuyor. Bugüne kadar yasadışı yapılaşma nedeniyle imar kirliliğine göz yuman ve bu nedenle mahkemelerde yargılanan Muharrem Akdemir, tüm bunlardan ders almadığı gibi yeni kaçak inşaatlara da izin veriyor. Halkın Sesi, Zonguldak Valiliği ve Cumhuriyet Savcılığı’nı göreve davet ediyor. 

Yorumlar (3)
67 4 yıl önce
iyi uykular başkanım
Murat 4 yıl önce
Ne kadar kötü goruntu olusturuyor resme bakinca.. zonguldagimizin sehre cok yakin olan ormanlarin guzelligi yeşilligi ve sehir merkezinde bulunan denizi kiyida bulunan kayayiklari ile sahili ile bu kadar guzelken belediyenin vurdum duymazliğina bakarmisiniz.
aliali 4 yıl önce
ne diyelim Allah mustahakını versin
17
açık