ZONGULDAK:
Aklı Başına Yeni Geldi!
 Halkın Sesi’nin Zonguldak Belediyesi’ndeki fazla mesai vurgunu haberinin ardından Başkan Akdemir, kendisi görmeden kimseye mesai yazılmaması talimatını verdi

Aklı Başına Yeni Geldi!

Halkın Sesi’nin Zonguldak Belediyesi’nde yaşanan “fazla mesai vurgunu” haberine yanıt veremeyen Başkan Muharrem Akdemir, fazla mesailere el koydu. Akdemir, ilgili daire müdürüne kendisi göremeden kimseye mesai yazılmaması için kesin talimatı verdi. Halkın Sesi, kamuoyu adına soruyor: “Bugüne kadar neredeyse maaşlarını iki katı mesai alan kişiler ve bu kişilere fazla mesai yazan isimler hakkında soruşturma açılacak mı? AKP grubu fazla mesai vurgunu hakkında neden susuyor? Başkan Akdemir, yönettiği kurumda dönen dolaplardan haberdar mı?

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Alp 12 ay önce

Bu haberi hep manşette tutunki bizim su faturaları belki iner

Misafir Avatar
PERSONEL 13 ay önce

bal gi̇bi̇ haberi̇ var başkanin haberi̇ olmadan i̇mzasi olmadan kesi̇nli̇kle yazilamaz en son başkanin onayindan geçi̇yo..

Misafir Avatar
A.balta 13 ay önce

Orası ya bir kurumdur yada başkan kukladır. Başkanın bilgisi ve izni olmadan böyle bir şey yapılabilirmi. Yapıldı diyorsa da gereğini yapsın kim bu pisliğe karışmışsa hesabını sorsun, bizde görelim.

Misafir Avatar
Esnaf 13 ay önce

Kendi şoförü ve korumasına maaş ve mesai podrosuna muharrem akdemir imzalamıyor muydu acaba kelime canbazlıgı yapma

banner236

Ali dökel’in Anne Acısı

Haberi Oku