ZONGULDAK:
'AKP KAZANIRSA HİZMET GELİR”

Tarafsız olması gereken Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Nihat Aygün, AKP İl Başkanı gibi konuştu:

“AKP KAZANIRSA HİZMET GELİR”

Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Nihat Aygün ve yönetimi dün AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’u makamında ziyaretinde AKP İl Başkanı gibi konuşarak herkesi şaşkına çevirdi.  AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nihat Aygün, tüm dünyanın ve dünya Müslümanlarının gözünün 2019 yılında yapılacak seçimlerde olduğunu belirterek, “2019 seçimlerinde AKP tüm belediyeleri kazanmalı ki hizmet gelsin” dedi.

“ALLAH BENİM ÖMRÜMDEN 15 GÜN ALIP CUMHURBAŞKANIMIZA VERSİN”

Kızılay olarak her zaman devletin yanında olduklarını belirterek, “Her zaman devletimizin emrindeyiz. Kızılay olarak fahri başkanımız Cumhurbaşkanımızdır. Talimatlarımızı Cumhurbaşkanımızdan alırız. Onunla birlikte beraber çalışırız. Buradaki teşkilatımız ile birlikte iç içeyiz. Allah onların yardımcısı olsun. 2019 seçimleri Türkiye’nin değil dünyanın seçimleridir. Dünyadaki bütün Müslümanların gözü kulağı Türkiye’dedir. Allah Cumhurbaşkanımıza sağlık ve sıhhat versin. Ben her zaman söylerim Allah benim ömrümden 15 gün alsın, Sayın Cumhurbaşkanımıza versin. Bütün herkesin bu duayı etmesi gerekiyor. Çünkü Cumhurbaşkanımıza Türkiye’deki ve dünyadaki bütün Müslümanların ihtiyacı vardır.” şeklinde konuştu

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kazım Kırmızı 1 yıl önce

Allah aşkına kızılaya yardım yapacak kimse bu başkanın demecinden sonra eğer farklı görüşteyse nasıl yardım edecek...starafını belli eden bir kişi bu güzide derneğin başkanlığını yapamaz.ya istifa etsin ya görevden alınsın.derhal..

Misafir Avatar
Mustafa Kıransoy 1 yıl önce

ilerisi için yatırım yapıyor olmalı, kimbilir aday gösterilirim peşinde olmalı. kızılayın her devir yapısı bu kim iktidarda ise kızılay yönetimi de ne hikmetse iktidara paralel şekillenir, şaşmamak lazım bu işe.

banner236

Tophane Operasyonunda 4 Tutuklama

Haberi Oku