ZONGULDAK:
AKP Kongresinde Protesto Hazırlığı
Adalet ve Kalkınma Partisi'nin bugün şehir stadında yapılacak olan merkez ilçe kongresinde, Hamdi Uçar ve Selim Alan’a yakın partili ve delegelerin, kongreye katılmayarak protesto hazırlığında olduğu öğrenildi.
Bugün yapılacak olan kongrede genel merkezin adayı olan Mükerrem Ayçiçek'e karşı yerli bir adayı destekleyen Uçar ve Alan istedikleri isim olmayınca Mükerrem Ayçicek'e tavır almışlardı. Kongre sürecinde Polat Türkmen'in Mükerrem Ayçicek ile birlikte yönetim listesi yapması muhalif grupta tepkiyle karşılanmıştı. O tepkinin bugün salona yansıyacağı iddiaları kulislere bomba gibi düştü. Bakalım Uçar ve Alan genel merkezi karşılarına almayı göze alabilecek mi?
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ahmet tan 4 hafta önce

genel merkezi karşılarına almakmı..güldürmeyin beni:)

Misafir Avatar
AĞA 4 hafta önce

Karışık buruşuk işler.bunlarin işine bizim aklımız ermez.Allah,cc,insana niyetine göre amel versin.şunu herkes bilsin ki ard niyetle murada erilmez.er geç herkes yaptığını görür ve yaşar.

Misafir Avatar
Vatoz 4 hafta önce

Şimdi bu durumda delege ne işe yarıyor ?Delegenin istediği yada görüşünü soran ve ona göre başkanını yada vekilini seçen parti mi var?

Misafir Avatar
Tilki 4 hafta önce

Bunlarin polat da dahil hepsi menfaat çikar pesinde. Polat akrabalarini zonguldak belediyesine işe koyarken alt çenesi sebonun da oğlu kardesinin damadı yegeni mutlaka snlasma yapmistir ilce baskanligi icin tilki selimle. Ama polat bu önce kendi menfaati.

banner228

DEMİR'E 'TEŞEKKÜR' ZİYARETİ

Haberi Oku