AKP Kongresinde Protesto Hazırlığı

ZONGULDAK 28.08.2020, 20:52 28.08.2020, 21:06
4220
AKP Kongresinde Protesto Hazırlığı
Adalet ve Kalkınma Partisi'nin bugün şehir stadında yapılacak olan merkez ilçe kongresinde, Hamdi Uçar ve Selim Alan’a yakın partili ve delegelerin, kongreye katılmayarak protesto hazırlığında olduğu öğrenildi.
Bugün yapılacak olan kongrede genel merkezin adayı olan Mükerrem Ayçiçek'e karşı yerli bir adayı destekleyen Uçar ve Alan istedikleri isim olmayınca Mükerrem Ayçicek'e tavır almışlardı. Kongre sürecinde Polat Türkmen'in Mükerrem Ayçicek ile birlikte yönetim listesi yapması muhalif grupta tepkiyle karşılanmıştı. O tepkinin bugün salona yansıyacağı iddiaları kulislere bomba gibi düştü. Bakalım Uçar ve Alan genel merkezi karşılarına almayı göze alabilecek mi?

Yorumlar (4)
Tilki 12 ay önce
Bunlarin polat da dahil hepsi menfaat çikar pesinde. Polat akrabalarini zonguldak belediyesine işe koyarken alt çenesi sebonun da oğlu kardesinin damadı yegeni mutlaka snlasma yapmistir ilce baskanligi icin tilki selimle. Ama polat bu önce kendi menfaati.
Vatoz 12 ay önce
Şimdi bu durumda delege ne işe yarıyor ?Delegenin istediği yada görüşünü soran ve ona göre başkanını yada vekilini seçen parti mi var?
AĞA 12 ay önce
Karışık buruşuk işler.bunlarin işine bizim aklımız ermez.Allah,cc,insana niyetine göre amel versin.şunu herkes bilsin ki ard niyetle murada erilmez.er geç herkes yaptığını görür ve yaşar.
ahmet tan 12 ay önce
genel merkezi karşılarına almakmı..güldürmeyin beni:)
25
açık