ZONGULDAK:
AKP'DE BİLEK GÜREŞİ!
Adalet ve Kalkınma Partisi’nde içten içe devam eden “Güç savaşı” bürokrat atamalarında bir kez daha gün yüzüne çıktı. Son olarak İl Özel İdare Genel Sekreteliği için adı geçen  Gençlik Spor İl eski Müdürü Ahmet Karayılmaz için referans olan AKP Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, uzun süredir konuşmadığı ve görevden almdırmak için uğtiraştığı İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’a adeta savaş açtı.
AKP Milletvekili Hamdi Uçar’ı da arkasına alan Ahmet Çolakoğlu, yakın zamanda masaya yatırılacak olan bürokrat atamaları için İl Özel İdare genel sekreterliği için Ahmet Karayılmaz için talepte bulundu. 
KÖSAL TOPTAN MI, AHMET ÇOLAKOĞLU MU? 
Yaklaşık 45 yıldır aktif siyasetin içinde bulunan Etik Kurulu Başkanı ve Yüksek İstişare Kurulu üyesi Köksal Toptan’a karşı gizli muhalefetiyle bilinen Çolakoğlu’nun, Toptan’ın referansıyla göreve gelen Recep Demirtaş’ı görevden aldırıp aldırmayacağı merak ediliyor. Öte yandan AKP Genel Merkezi’ndeki gücünü hala koruyan Köksal Topran’ın Zonguldak siyasetinde “VAROLUŞ MÜCADELESİ”, Ahmet Çolakoğlu için ise “GÖVDE GÖSTERİSİ” olarak görülen Özel İdare Genel Sekreterliği atamasının ay sonuna kadar sonuçlanması belleniyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sporcular 9 ay önce

Ahmet Karayilmaz 'ın Zonguldak sporuna verdiği zarar unutuldu mu? Kurum dışından gelen zarar veriyor.

banner228

Bakanlıktan Valiliklere Genelge

Haberi Oku