ZONGULDAK:
AKP'DE SON RAUND!
Milletvekilleri taraf oldu... Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı görevden aldırmak için son kozunu oynuyor... Dananın kuyruğu bu hafta kopuyor! 

AKP’DE SON RAUND!

AKP’de parti içi çekişmede son raunda gelindi. Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’ın Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı görevden aldırmak için başlattığı operasyon son aşamaya geldi. Başkan Selim Alan’dan yana tavır koyan yöre Milletvekilleri ise İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ın istifa etmesi için yoğun kulis faaliyetleri sürdürüyor. Partiyi dizayn etmek için tüm kozlarını oynayan Selim Alan, Çağlayan’ı hedef tahtasına koyan gazetecileri desteklerken, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir üzerinden genel merkeze baskı yapıyor. Çağlayan’ın kaderini belirleyecek kararın bu hafta alınması bekleniyor.

OYUN KURUCU GÖK VE ACIR

AKP’de teşkilatı ikiye bölen çatışmanın oyun kurucusu ise iş takipçisi Yaşar Gök ve Selim Alan’ın gizli kasası olarak kuyumcu İskender Acır. İlk etapta Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı ekarte etmek isteyen Yeniçeri haraketinin ikinci hedefi ise İl Başkanı Zeki Tosun. Sürecin başında “Mustafa Çağlayan’ı görevden alırsanız önce beni alın” diyen Zeki Tosun’un bundan sonraki tavrı merakla bekleniyor. AKP Genel Merkezi’nin Çağlayan’ın siyasi kaderini belirleyecek kararı Cuma gününe kadar vereceği öğrenildi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yusuf kozlu 4 ay önce

Mustafa başkanım arkandayız herzaman

Misafir Avatar
Zonsevdali 4 ay önce

Bırakın kafatasci,şovenis duygularla siyaset yapmayı liyakat tercih edilmeli. Bu şehir yıllarca bu çapsız siyasetten neler çekti herkes kendi işine baksın..reis en iyi karari verir

Misafir Avatar
Adaletli ol 4 ay önce

Selim alan seni biz Ak partiyi bitir diyemi seçtik sana yazıklar olsun gerçek Ak partilimisin nesin bilmiyorum önce sen bize kendi kimliğini açıkla MUSTAFA ÇAĞLAYAN dürüst namuslu efendi gibi çalışıyor ama bunu kendine yediremeyip rakip görenler onun ayağını kaydırmaya çalışıyorlar ama bunu başaramayacaksınız sonuna kadar arkasında olacağız başkanımızın.
Reise kadar gideceğiz Zonguldağı kazandık diye çok sevinmiştik ama sen bunu bizim kursağımızda bıraktın Zonguldak için herşey dedin böylemiydi verdiğin sözler.
Dürüst çalışan insanlarla kim uğraşıyorsa Allaha havale ediyoruz o verecektir cezasını

Misafir Avatar
Girasunlu 4 ay önce

Istenmeyen yerde durmam kardeşim.o kadar.kina yaksinlar.

Misafir Avatar
Doğru 4 ay önce

Selim alan baskan oldu.yapılsn hiç bir iş yok ortada.sadece şov.çarşı içi rezil gibi.kaldırımlar bozuk her yer çöp, kötü çirkin binalar trafik yok, pazaryeri desen Pakistan'da bir pazar gibi.kısaca bu baskan fos çıktı.anca teşkilatla uğraşsın.hep Bos işlerle uğraşır bizim siyatsetçiler.elin oğlu başka illerde Tom işleri bitirdi biz daha başlamadık bile.

Misafir Avatar
öncezonguldak 4 ay önce

Tanımayanlar tanıyor,buda iyi bir şey.

Misafir Avatar
Bilmedikleriniz 4 ay önce

Sizce acır vede gök mü var gerçekten de. İyi araştırın ankaradan verilmiş start mecburen burda olanlar da katılmak zorunda kalmış Ankara’da direk yukarıyla yakın birileri basmış tuşa, söylenene göre bu isim Hüseyin Özbakır I da tüm bakanlarla bürokratlarla görüştürüyormuş ve yakında sn Özbakır göreve gelecekmiş. Bu kesin bir haberdir araştırmanızda fayda var

Misafir Avatar
3.kat 4 ay önce

İlk önce özel kalem olayını temizleyin.sonra 3.katı temizleyin.son olarakta kendinize gelin.Allah ın adaleti var.Bu ülkede başbakanı saniyede aldılar görevden.dikkat edin kendiniz gitmeyin.Hak ve Hakkaniyet var ..Allah var !!

banner228

Üzülmez’de bir korona VAKASI daha

Haberi Oku