AKP’DEN FARKIMIZ ZİHNİYET

ZONGULDAK 13.07.2020, 21:07 13.07.2020, 21:08
2541
AKP’DEN FARKIMIZ ZİHNİYET
 DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş, Halkın Sesi’nden Cevdet Akgün’e konuştu:
“AKP’DEN FARKIMIZ: ZİHNİYET”


DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş, 24 Temmuz’a kadar tüm İl ve ilçe teşkilatlarını tamamlayarak, yepyeni kadrolarla Zonguldak ve ülke siyasetine ışık tutacaklarını söyledi.

Politikaya ilk kez girmiş isimlerin çoğunlukta olduğu yönetim kadrolarıyla parti İl Başkanlığı ve merkez ilçe Başkanlığı binalarını Asma Taksi karşısındaki Yazdoğan Plaza’da tutarak kolları sıvadıklarını ifade eden Keleş, “Merkez ilçe Başkanımızı belirledik. Şuan Merkez İlçe, Alaplı, Kozlu ve Gökçebey İlçe başkanları tespit edildi. Diğer ilçelerde de arayışlarımızı sürdürüyoruz. Teşkilatlanma çalışmalarını ince eleyip sık dokuyoruz” dedi.


TÜRKİYE’YE DEVA OLACAĞIZ


“Deva Partisi’nin AKP’den en büyük farkı ne?” şeklindeki sorumuzu da yanıtlayan Keleş, “AKP’den en büyük farkımız yaklaşım ve zihniyet farkı. Genel Başkanımızın “2002 ile 2011 arasındaki AKP olsaydı, bizim başka bir arayışımız olmazdı” şeklinde bir açıklaması var. Şu anda ise hukukun üstünlüğünün ayaklar altına alındığı bir ülkede yaşıyoruz. Bir hukukçu olarak yargıda yaşanan gelişmeleri yakinen takip ediyorum. Deva Partisi Türkiye’nin yargı sistemine de deva olacak” diye konuştu. 


İLK SEÇİMDE BARAJI GEÇERİZ


İlk seçimde DEVA Partisi’nin barajı geçeceğine olan inancını tekrar eden Fatih Keleş, “Her gittiğimiz yerde halkımızdan Genel Başkanımıza karşı inanılmaz bir teveccüh var. İl ve İlçe teşkilatlarımızı açıkladığımda göreceksiniz. Toplumun her kesimini temsil eden siyaseten tertemiz isimler olacak. Farklı meslek gruplarından politikaya ivme kazandıracak, heyecanlı ve çoğu ilk kez siyasete girecek arkadaşlarımızla Zonguldak siyasetinde biz de varız diyeceğiz. Deva Partisi, birlerini ürkütüyor olabilir ama daha şimdiden milyonlarca insanın umudu oldu. Özellikle iktidara tek alternatif olarak görülen Sayın Ali Babacan, görev süresince halkımızın güvenini kazanmış ve Türkiye’yi her platformda başarıyla temsil etmiş bir siyasetçi. Türk siyasetine barış dilini getiren, nezaketi ve tecrübesiyle her kesinin takdir ettiği Genel Başkınımız Ali Babacan’ı Cumhurbaşkanı yapacak kadrolarla yola çıkıyoruz. Amacımız, Deva Partisi ile ülkemizi iç ve dış politikada hakettiği yere taşıyarak, halkımızın huzurunu tesis edecek bir yapıya kavuşturmak.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (2)
adem soylu 12 ay önce
akp siyaseten hastalandı. ami den siyaset yapıyor. gelecek partisi bunu gördü.
Recep Tayyip Erdoğan 12 ay önce
Gel pisi pisi
20
açık