ZONGULDAK:
AKP'den Vefa Gecesi

 AKP merkez ilçe Başkanlığı tarafından partinin kuruluşundan bugüne görev almış mahalle başkanları ve mevcut başkanları gönül sofrasında bir araya geldi. Deniz köşkünde düzenlenen yemeğe, AKP Zonguldak milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Merkez ilçe başkanı Mustafa Çağlayan, mahalle başkanları ve partililer katıldı. 

AKP merkez ilçe başkanı Mustafa Çağlayan bir konuşma yaparak, AKP’nin kuruluşundan bugüne görev yapmış olan 19 mahalle başkanlarına teşekkür etti. 

AKP Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, düzenlenen yemekte: "Bizden önce partinin kuruculuğunu yapmış kim varsa saygıyla anıyorum. Bu dava kurulurken Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, "düzgün, namuslu, dürüst bir dava yürütün: dedi. Davamızı yaşam biçimi haline getirdik, Bize sizinle beraber olmak yetiyor. Merkez İlçe başkanımız güzel bir organizasyon düşünmüş. Burada birlikteyiz, güzel bir beraberlik oldu. bizim beraberliğe, soğumaya, soğutmaya ihtiyacımız var, İyi ki Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz var. İyi ki varsınız, iyi ki beraberiz. Daha çok çalışacağız, mücadele edeceğiz, İlçe başkanımın ekibine teşekkür ediyorum. "

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdı Uçar, "Nereden başlasam bilemiyorum, biraz duygusal bir süreç. 'Ben siyasetten çok anlamam' dedim. ilçe yönetimine girdim. Üye yapmaya başladık. Recep Tayyip Erdoğan bu ülkeyi kurtaracak dedim. Sonrasında beni ilçe başkanı yaptılar. Sonrasında süreç ilerledikçe ben il başkanı oldum. 17 yıl geçti aradan şimdi de milletvekiliyim. Böyle bir süreçten geçtik biz. Zor günlerde birlikte olmak önemli, Allah sizden razı olsun" dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu ise "AK Parti bir sevdadır. AK Partili olmak bir ayrıcalıktır. Hepimizin evinde mutlaka bir AK Parti bir fotoğrafı vardı. Torunlarımız, çocukları ve onların torunları sızla hep gurur duyacaktır. Bizim arkadaşlarımız bu davaya ihanet etmediler. Hep sahip çıktılar. Dik durarak yolumuza devam edelim. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sefa 12 ay önce

Afiyet olsun.yakişikli başkan ve milletvekili.ama benim karnım aç.

banner228

3 KATLI EVDE YANGIN

Haberi Oku