AKP’NİN ZONGULDAK ALERJİSİ DEVAM EDİYOR

ZONGULDAK 22.08.2020, 11:41 22.08.2020, 11:50
1648
AKP’NİN ZONGULDAK ALERJİSİ DEVAM EDİYOR
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Zonguldak açıklarında bulunduğu iddia edilen doğalgazın Sakarya deniz sahasında bulunduğunun açıklamasına tepki gösterdi.

Fatih sondaj gemisinin ikmal üssünün Zonguldak Filyos liman bölgesi olduğunu belirten Milletvekili Yavuzyılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, AKP’nin Zonguldak alerjisinin devam ettiğini vurguladı.

Yavuzyılmaz’ın işte o paylaşımı; “AKP'nin Zonguldak alerjisi devam ediyor.  Karadeniz'de, Zonguldak'ın 175km açığında bulunan doğalgazla ilgili bugün Cumhurbaşkanı ve bakanlar yaptığı açıklamalarda tek bir kez bile 'Zonguldak' kelimesini geçirmedi. Zonguldak'a hak ettiği değer bir kez daha verilmedi.

 

Oysa ki sondaj yapılan koordinata ve bulunan doğalgaz rezervine en yakın İl Zonguldak'tır ve Fatih sondaj gemisinin ikmal üssü Zonguldak Filyos limanı bölgesidir.”

Yorumlar (2)
Zonguldak 12 ay önce
Bahtı kara Zonguldak bir yüzün gülmedi, sağa sola saldıran, her an birilerini fırçalayan, her şeyi kendisinin bildiğini zanneden ancak hiçbir şey bilmeyen, ergenler gibi kendisini ispatlamaya çalışan yalova'dan ithal edilen Ali Tosunumuz oldu huzur yok bize...
Mustafa Eleman 12 ay önce
AKP' li vekiller uyuya dursun. Ağaları yarım Zonguldak' ın ismini değiştirmek istese, padişahım çok yaşa diyecek yine....
25
açık