ZONGULDAK:
AKP'NİN ZONGULDAK ALERJİSİ DEVAM EDİYOR
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Zonguldak açıklarında bulunduğu iddia edilen doğalgazın Sakarya deniz sahasında bulunduğunun açıklamasına tepki gösterdi.

Fatih sondaj gemisinin ikmal üssünün Zonguldak Filyos liman bölgesi olduğunu belirten Milletvekili Yavuzyılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, AKP’nin Zonguldak alerjisinin devam ettiğini vurguladı.

Yavuzyılmaz’ın işte o paylaşımı; “AKP'nin Zonguldak alerjisi devam ediyor.  Karadeniz'de, Zonguldak'ın 175km açığında bulunan doğalgazla ilgili bugün Cumhurbaşkanı ve bakanlar yaptığı açıklamalarda tek bir kez bile 'Zonguldak' kelimesini geçirmedi. Zonguldak'a hak ettiği değer bir kez daha verilmedi.

 

Oysa ki sondaj yapılan koordinata ve bulunan doğalgaz rezervine en yakın İl Zonguldak'tır ve Fatih sondaj gemisinin ikmal üssü Zonguldak Filyos limanı bölgesidir.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mustafa Eleman 1 ay önce

AKP' li vekiller uyuya dursun. Ağaları yarım Zonguldak' ın ismini değiştirmek istese, padişahım çok yaşa diyecek yine....

Misafir Avatar
Zonguldak 1 ay önce

Bahtı kara Zonguldak bir yüzün gülmedi, sağa sola saldıran, her an birilerini fırçalayan, her şeyi kendisinin bildiğini zanneden ancak hiçbir şey bilmeyen, ergenler gibi kendisini ispatlamaya çalışan yalova'dan ithal edilen Ali Tosunumuz oldu huzur yok bize...

banner228

Kantarcı, "Acımız çok büyük"

Haberi Oku