ZONGULDAK:
Alan, Sokağa İndi
Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, hafta sonu kent merkezi, Kapuz Plajı Sosyal Tesisleri, Kırat mevkindeki yeni mezarlık alanı ve sahil yolunda incelemelerde bulundu. Gazipaşa Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla incelemelerde bulunup sohbet eden Başkan Alan, il Emniyet Müdürü Metin Turanlı ile bir süre görüştü. 


Fen İşleri Müdürü Ogan Göktürk’ün  eşlik ettiği incelemeler sırasında Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, ilgili birimlerden brifing aldı. 

Seçim öncesinde vatandaşlara verdikleri sözleri tutmak için incelemelerini aralıksız sürdüreceğini ifade eden Alan, “Zonguldak’ın daha yaşanabilir bir kent olması için gece gündüz çalışacağız. Sorunları yerinde tespit ediyor, çözüm noktasında planlamalar yapıyoruz. Çok kısa zamanda Zonguldaklılar değişimi hissedecek” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Dürüst olalım 1 yıl önce

Başkanım devrek duraginda bulunan araçları Diğer duraklar gibi Rüsum a bağlanmalı oradaki personel terminal veya başka yerde deyerlendirip yıllardır süren haksız kazanç ın önüne geçilmeli

Misafir Avatar
Temel 1 yıl önce

halkun oyu ile devrilen otobüsün muavini ile çalışacaksa, ha bu ömer başkanun ileride başı çok ağruyacaktur. halkun soracağı hesap ağur olur başkan.

Misafir Avatar
Zonguldak Belediyesi 1 yıl önce

Sayın başbakanım etrafınızdaki meclic üyeleri ve akp liler Zonguldak Belediyesi bizim artık burda bizim borumuz öter diyorlar Zonguldak Belediyesi halkındır sizi oraya halk getirdi 5 sene kısa bir zaman Secaattin gibi gidersiniz kibirlilikle bu iş olmaz Secaattin zamanından örnek alın

Misafir Avatar
67 1 yıl önce

bu başkanla olacak bu iş 2-3 yıla kalmaz zong nefes alınır modern bir kimliğe kavuşacak gibi duruyor

banner228

KENT MEYDANI VE KÜLTÜR SANAT MERKEZİ PROJESİ...

Haberi Oku