ZONGULDAK:
ALAN'DAN ARICI'YA GİZLİ VETO!
Son yerel seçimde Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan’a verdiği destekle adı öne çıkan AKP Zonguldak Belediye Meclis üyesi adayı Aydın Arıcı, Alan’dan hayatının siyasi golünü yedi.
Karaelmas Mahallesi’nde alınan rekor oyda büyük katkısı olan Aydın Arıcı’yı ilk olarak sıralamada seçilmeyecek yere yazan Selim Alan, şimdi de Arıcı’nın meclis üyesi olmaması için yoğun kulis yaparak çaba sarfediyor.

Bilindiği gibi hafta başında AKP’li meclis üyesi Birkan Hamarat’ın istifasının ardından boşalan koltuğa Yusuf Deniz gelmişti. AKP kulislerinde bekçilik sınavını kazanmasına rağmen mülakattan geçemeyen AKP’li Belediye Meclis üyesi Uğur Sarıkan’ın işe girmesinin de aynı çevrelerce engellendiği öne sürülüyor. Bekçi olması halinde devlet memuru olduğu için istifa etmesi gereken Sarıkan’nın yerine 15’inci sırada olan Aydın Arıcı gelecekti. Ancak, Aydın Arıcı’yı kontrol edemeyeceği için istemediği öne sürülen Selim Alan ve milletvekillerinin Arıcı’ya “gizli veto” koyduğu öğrenildi. Arıcı’nın, bundan sonraki süreçte nasıl bir tutum takınacağı merak ediliyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Karaelmaslı ferhat 3 hafta önce

Aydın arıcı başkanım nerede biz oradayız.

Misafir Avatar
Ukrayna lı karaelmaslı 3 hafta önce

100 alan 1 Aydın Arıcı yapmaz. Zonguldak da Aydın Arıcı yı sevmeyen olmaz. Herkesin yardımına koşar. İyilikseverdir. Kibirli değildir. Başkaları gibi işe koyduğu insanlardan iyilik yaptığı insanlardan menfaat gütmemiştir.

Misafir Avatar
Karaelmaslı 3 hafta önce

Karaelmaslıo akp iktidarı sakın oy istemeye gelmesin bu işin noktasını koyduk adam gibi adamı yediniz aydın arıcı herzaman diktir dik olacak sonuna kadar arkasındayız

Misafir Avatar
KARAELMASLI 3 hafta önce

Aydın Arıcı kimlerin yanında olduğunu gör işte ...

Misafir Avatar
Elif 3 hafta önce

Aydın Arıcının yanındayız ey selim alan merak etme karaelmas halkı bunu unutmayacak onun sayesinde seçim kazandınız nankörler

Misafir Avatar
Yeminim var 3 hafta önce

ahh selim vah selim seçim zamanı aydın abi aydın abi diyodun şimdimi kötü oldu

Misafir Avatar
ahmet tan 3 hafta önce

aydın karaelmastan çocukluk arkadaşımız tek şunu diyeceğim ..aydın adam gibi adam

Misafir Avatar
Bakmak görmek 3 hafta önce

Atasözü der ki kazığı yemeden doğruyu göremezsin....anlayana

banner228

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık...

Haberi Oku