ZONGULDAK:
ALAN'DAN TARİHİ ÇALIM!
İl ve ilçeyi görevden aldırmak için genel merkeze dosya veren Selim Alan, Milletvekilleri Polat Türkmen ve Ahmet Çolakoğlu’nu by-pas etmeye çalışıyor.

ALAN’DAN TARİHİ ÇALIM!

AKP yönetim kadrolarını ele geçirmek için düğmeye basan Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, “siyasi pirim” dediği Milletvekili Hamdi Uçar’ı yanına çekip diğer iki milletvekili ile il ve ilçe yönetimini pasifize ederek by-pas etmeye çalışıyor.

GÜÇ ZEHİRLENMESİ

Yerel seçimlerde kendisini sırtlayan İl Başkanı Zeki Tosun ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’a ihanet ederek ispiyonlayan Selim Alan, daha önce il ve ilçe başkanlarıyla gittiği Şoförler Derneği’ne dün Hamdi Uçar ile giderek herkese rest çekti. AKP kulisleri çatışmanın mimarı Selim Alan’ın bu tavrı karşısında genel merkezin nasıl bir tutum takınacağını merak ediyor. Başkan Alan’ın, yakın çevresine “Kısa zamanda görevden alınacaklar. Dört yıl daha başkanlık koltuğunda oturacağıma göre genel merkez beni değil onları siler” dediği öğrenildi. 

ÇANTACILAR ELLERİNİ OVUŞTURUYOR

Parti tabanının ve mahalle teşkilatlarının tepkisine rağmen AKP kadrolarını ele geçirmek için tüm ilişkilerini kullanan Selim Alan’a yakın isimler daha şimdiden il ve ilçe yönetim listelerini yapmaya başladı. Bu güne kadar kamuya ait kuruluşlardan paravan şirketler aracılığıyla ihaleler alan ve kamuoyunda “ÇANTACILAR” olarak bilinen ekip, İl Başkanlığı için Memurlar Lokali sahibi Sami Aydın’ı, Merkez İlçe Başkanlığı için ise eski parti yöneticisi Ömer Erbay’ı hazırlıyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
partili 6 ay önce

sayin veki̇li̇m i̇şten çikardiğin cocuklarin ahi var üzeri̇nde yüzon ki̇şi̇ aldin bravo sana tebri̇k ederi̇m

Misafir Avatar
Necmi Yildiz 6 ay önce

Ozzbakirla iskendere ne oldu oldulermi

banner228

Vali Tutulmaz HARMANKAYA’DA

Haberi Oku