ZONGULDAK:
Alaplı MYO'da Yenileme Çalışmaları Tamamlanıyor

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu (MYO) kampüsünde sürdürülen yeniden düzenleme çalışmalarında son aşamaya gelindi.
Çalışmalar kapsamında binaların ısıtma sisteminde doğalgaz dönüşümü gerçekleştirilirken bina mantolama çalışmaları, açık spor alanı ve halı saha ile otopark ve genel çevre düzenlemesi ile Alaplı MYO düzenli ve modern bir kampüse dönüşecek.
İÇ MEKÂNLARIN DÜZENLENMESİ TAMAMLANDI
Kampüs içinde yer alan eğitim bloğu ile spor salonunda sürdürülen çalışmalar tamamlandı. Eğitim bloğunun içi ve sınıf zeminlerinin döşenmesi ile merdiven korkuluklarının yenilenmesi ile bina yepyeni bir iç görünüme kavuştu. Çatı onarımı, kapı ve doğramaların yenilenmesi ile iç düzenleme çalışmalar sonuçlandırılmış oldu.
ÇEVRE DÜZENLEMELERİ TAMAMLANIYOR
Eğitim bloğunun dış cephe mantolama çalışmalarının büyük bir bölümü tamamlandı. Doğal gaz dönüşümünün gerçekleştirilmesi ve mantolama çalışmasının tamamlanmasının ardından ısı kaybının önlenmesi ile çevre kirliliğinin yanı sıra enerji maliyetlerinde de tasarruf sağlanmış olacak.
Kampüste devam eden spor alanı ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında açık spor alanı ve halı saha zemin dolgu çalışmaları devam ediyor. Otopark ve çevre düzenlemesinde de kampüs içi yolun zemin döşemelerinin büyük bir bölümü tamamlandı. Çalışmaların birkaç ay içerisinde tamamlanmasının ardından Alaplı Kampüsü yeni düzeni ile öğrencilerine hizmet verecek.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Sosyal medyada korkunç iddia:

Haberi Oku