ZONGULDAK:
‘ALÇAKÇA BİR GİRİŞİMİDİR'
 İzmir’de yaşanan hain terör saldırısıyla ilgili kınama mesajı yayınlayan Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Yağız;

‘ALÇAKÇA BİR GİRİŞİMİDİR’

 

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız İzmir’de yaşanan terör saldırısıyla ilgili yaptığı açıklama İzmir Adliyesi’nde meydana gelen hain terör saldırısını sadece adalete ve Türk yargısına olmadığını belirterek , “Milletimizi yönelik alçakça bir girişimdir” dedi

Yağız’ın açıklaması ise şöyle;

5 Ocak 2016 Salı günü İzmir Adliyesi’ne gerçekleştilmek istenen hain terör saldırısı, sadece Adalete ve Türk yargısına değil aynı zamanda tüm milletimize yönelik alçakça bir girişimdir.
İzmir’de meydana gelen bizleri ve milletimizi derinden üzen hain terör saldırısı, şehit kahraman polisimizin dikkati sayesinde asıl amacına ulaşamadan önlenmiş, milletimizin birlik ve dirliğine göz diken iki kişi hakettiği şekilde etkisiz hale getirilmiştir. İzmir ve daha öncesinde meydana gelen insanlıktan nasibini almamış terör saldırılarını gerçekleştiren, planlayan ve destekleyen vatan hainleri hiç zaman amaçlarına ulaşamayacaktır. Milletimizin birlik ve beraberliğini bozamayacaklar ve asla başarılı olamayacaklardır. Hain ve kalleş terör saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Fethi Sekin ve Zabıt Katibi Musa Can'a Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

Zehirlendiler

Haberi Oku