ZONGULDAK:
ALİ BEKTAŞ;HAMDİ UÇAR A.Ş.!
Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’tan siyasi ekürisi AKP Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’a bir kıyak daha...


İmar tadilatları yaparak görevini kötüye kullanması nedeniyle Zonguldak 2. Asliye Ceza Mahkemesinden 1 yıl 6 ay hapis cezası alan, yine Zonguldak Ağır Ceza mahkemesinde “Görevi kötüye kullanmak” suçundan halen yargılanan AKP’li Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Şubat ayında aldığı Belediye Meclis kararıyla aralarında Hamdi Uçar’a ait ÖZSÜT’ünde bulunduğu sahildeki işletmelerin 10 yıllığına kiraya verilmesi için encümene yetki verdi.
Hamdi Uçar’ın İl Başkanlığı döneminde de Kozlu Belediye Başkanlığı yapan Ali Bektaş, sahilde oluşturduğu ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü ile bir çok sorun yaşadığı alanı Hamdi Uçar’a 10 yıllığına kiralamıştı.

5 YIL YETMEZ 10 OLSUN!

30 Mart 2019’da yapılan yerel seçimlerde hakkındaki bir çok usulsüzlük davasına rağmen Ali Bektaş’ı Genel Merkezi ikna ederek Kozlu Belediye Başkan adayı yaptıran Hamdi Uçar’ın sahilde bulunan ÖZSÜT işletmesinin kira sözleşmesi bitiyor.
Bektaş, Şubat ayında yapılan Belediye Meclis’inde aynı işletmeleri görev süresi olan 5 yıl kadar değil, 10 yıl süre ile kiralanması için Encümene yetki verilmesi kararı aldı. Öte yandan sahil şeridinde bulunan Özsüt ve diğer tesisler içim ihale yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Vatandaş musa 1 ay önce

Oda bir şeymi kardeşim, Muharrem Akdemir emniyetin karşısındaki belediye sahasını Erdoğan Demir' e tapusuz verdi kimsenin sesi çıkıyormu. Yağma hasanın böreği, bu şehirden neden bir şey olmadığı buradan anlaşılmıyormu.

banner228

EREN HOLDİNG’DEN YÜZBİNLERCE MASKE VE TULUM...

Haberi Oku