ZONGULDAK:
Alkışlarla Gitti
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, yüzlerce kişinin alkışları arasında Zonguldak’dan ayrıldı.  Saat 11:00’de Zonguldak Valiliği önünde toplanan yaklaşık 1000 kadar Zonguldaklı Vali Çınar’ı uğurlamaya geldi.

Gazetecilerin “Kırgın olduğunuz siyasiler var mı?” şeklindeki sorusunu yanıtlayan Vali Çınar şöyle konuştu:

”Kastedilen bu şehirse bu şehrin siyasileriyse kimseye kırgın değilim. Devlete kırgınlık olmaz. Belki devlet içinde yanlış uygulamalar yapanlara kızgınlık olabilir. Bu insani bir haktır. Bir eleştiri olabilir. Vatandaşın hakkı ve huzuru için yapılan hizmetlerin aksaması noktasında eleştiriler olabilir.  Her şeyden önce insan olmak lazım. Halkımızın sevgisini görmek güzel. Yöneticiler iyi insan olursa vatandaş yaşadığı yere güven duyuyor ve daha huzurlu oluyor. İyi İnsan olmak dileğiyle hoşçakalın” 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Erol kara 5 ay önce

son bir yıldır bu vali varken misafiri gelen kişi misafirini fenerde gezdiremiyor yollar bozuk sahilde gezdiremiyor çekeler yıkık yapan yok manolya parkı kendi bile beğenmiyor bolbol orman gezdi gidiyor işte.

Misafir Avatar
hayri 5 ay önce

bu ne abartı böyle ilk defamı bir vali gidiyor. neden bu kadar abartıldı. ne yaptı bu vali de abartılı bir veda yapmaya çalışıyorsunuz. Zonguldak a hizmet etmiş bir sürü insan gitti. hangisine veda yaptınız.

banner236


Haberi Oku