ZONGULDAK:
Almanya Zonguldaklılar Derneği'nden Ziyaret

Almanya Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Karabük Vali Yardımcısı Tarkan Keskin ile özel bir hastaneye nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

Merkezi Almanya’da bulunan Almanya Zonguldaklılar Derneği Başkanı Mehmet Karakulak ve Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Kedi tarafından Karabük Vali yardımcısına ve yine Karabük’te faaliyetlerini sürdüren özel bir hastaneye nezaket ziyaretleri gerçekleştirildi. İlk olarak Karabük’te faaliyetlerini sürdüren ve özellikle yaz aylarında Zonguldak ve çevresinde ki gurbetçi vatandaşların tatilleri esnasında yaşadıkları sağlık sorunlarında tercih ettikleri hastane olarak kabul edilen Özel Medikar Hastanesini ziyaret eden heyet, Hastane Genel Müdürü Arıl Osmanağaoğlu’nu ziyaret etti. Dernek Başkanı Mehmet Karakulak ve Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Kedi hastane Genel Müdürü Ağaoğlu’na derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verirken, Almanya’da Kasım ayında düzenlenecek etkinliğin davetiyesini takdim etti ve ziyaretin anısına da ilçenin sembolü olan Devrek Bastonu hediye edildi. Daha sonra hastanenin başhekimi Adem Kar’ı makamında ziyaret eden heyet, Kar’a derneğin çalışmaları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Kendilerine düzenlenen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özel Medikar Hastanesi Başhekimi Adem Kar,”Özellikle yaz aylarında tatillerini geçirmek için memleketleri olan Zonguldak ve çevresine gelen gurbetçi vatandaşlarımızın tatilleri esnasında yaşadıkları sağlık sorunlarında hastanemiz tercih edilmektedir. Bununda sebebi Zonguldak, Bartın ilçe ve beldelerine hem ulaşım anlamında kolay olmasından kaynaklanmakta hem de aldıkları hizmetlerden de memnun olduklarından kaynaklanmaktadır. Buradan özellikle gurbetçi vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum. Hastanemizde fizik ve rehabilitasyon tedavileri süresince hastanemizde hastalarımızı beş yıldızlı konfora sahip odalarımızda misafir etmekteyiz ve kendilerinden ek bir ücret talep edilmemektedir” diye konuştu.

Daha sonra Karabük Vali Yardımcısı Tarkan Keskin’le bir araya gelen Almanya Zonguldaklılar Derneği Mehmet Karakulak, Vali Yardımcısı Keskin’e düzenlenecek gecenin davetiyesini takdim ederken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Keskin ise ” Arkadaşlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum müsait olursak geceye katılmayı hedefliyorum” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Partlilerimizi Sükunete Davet Ediyorum

Haberi Oku