ZONGULDAK:
Amaçları parti devleti kurmak

Saadet Partisi 1.sıra milletvekili adayı Burak Erol, 5.sıra adayı Yavuz Süleyman Kuş ve partilliler bugün İncivez mahallesinde esnafla ve vatadaşlarla bir araya geldi. 
Milletvekili adayı Burak EROL ;
     Ak Partinin yandaş medya ile partilerine saldırdıklarını söyleyerek, amaçlarının algı oluşturmak olduklarını söyledi. 
Saadet Partisi 1.sıra milletvekili adayı Burak EROL ;
'' Selahattin Demirtaş’ı bu hükümet aday yaptı  ve bu hükümet 90 milyon seçim yardımı yaptı . Bizim ödediğimiz vergilerle Demirtaş’a seçim kampanyası yardımı yaptı . Yandaş medyalarla bize saldırıyorlar.Amaçları bizim için algı oluşturmak.  Demirörene 800 milyon dolar kredi verdiler. Yandaş medya oluştursun ve hükümeti eleştiren muhalif ses kalmasın diye . Ak Parti , parti devleti kurmak istiyor . İster asker, ister sivil, ister silahlı, ister silahsız Türkiye Cumhuriyeti hiçbir ideolojinin, hiçbir kurumun, hiçbir yapının, hiçbir partinin ve hiçbir kişinin vesayet ve tahakkümü altına sokulamaz ve sokulmamalıdır. Türkiye’nin bir tek sahibi vardır, o da millettir.
     Siz CHP ile iş birliği mi yaptınız diyorlar. Evet yaptık. Daha önce de yapmıştık , Kıbrıs'ın yarısını almıştık . 4 tane partimiz kapatıldı. Hale’n dimdik ayaktayız . Dış politika facia. Avrupa birliğinin kapısında el pençe divan duruyorlar . Yeraltı ve yerüstü kaynaklarımızı verimli kullanamıyorlar . Domuz eti kasaplık hayvan sokuldu bu hükümet döneminde . Böyle birşey olamaz ya. Biz bunlara karşıyız. İnşallah halkımız 24 haziranda sandıkta gereken cevabı verecek''dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İmamoğlu’ndan Kantarcı’ya Destek

Haberi Oku