ZONGULDAK:
Amca-Yeğen İkinci İhaleye ortak girdiler...  Teklif Kurnazlığı!
Zonguldak Belediyesi’nde kamu zararına neden olduğu iddiasıyla Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanmasına devam eden Davut Acar, bugün yapılan ve yeğeni Mert Ramiz Acar ortaklığıyla girdiği Engelsiz Yaşam Merkezi ihalesinde en yüksek teklifi vererek, iddia edildiği gibi yaklaşık değerleri bilmedikleri imajı vermeye çalıştı. 

Halkın Sesi’nin günler öncesinden gündeme getirdiği iddiaya göre Davut Acar, paravan şirket aracılığıyla yan dosyalar bulup ihalelere girecekti. 
Yaklaşık değerler, en düşük teklif savunması, teknik detaylara ilişkin Zonguldak Belediyesi içinden tio alarak ihalelere hazırlanan Acar, TOKİ Sahil Projesi ihalesini, en yakın tekliften 30 milyon az vererek ihaleyi almıştı. 
Bugün de Engelsiz Yaşam Merkezi ihalesine giren Davut Acar ve Mert Ramiz Acar ortaklığı sözde en yüksek teklifi vererek sonuncu oldu. Kulislerde amca-yeğen ortaklığının en yüksek teklifi vererek, içerden yaklaşık maliyetleri aldıkları yönündeki tioları çürütmeye çalıştığı konuşuluyor. 
Öte yandan Halkın Sesi, belediyede bundan sonra yapılacak ihalelerde Davut Acar-Mert Ramiz Acar işbirliğinin gireceği ihalelerde Başkan Selim Alan’ın tavrını merakla bekliyor.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Ukrayna'dan gelen 18 tır şoförü gözlem...

Haberi Oku