Anadolu Engelliler Birliği'nden Rektör Çufalı'ya ziyaret

ZONGULDAK 02.02.2021, 13:31 02.02.2021, 13:36
358
Anadolu Engelliler Birliği'nden Rektör Çufalı'ya ziyaret
Anadolu Engelliler Birliği Derneği Zonguldak Şube Başkanı Fehim Dinç ve yönetim kurulu üyeleri, Zonguldak Bülent Ecevit üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı'yı ziyaret etti.

Rektörü engellilere karşı duyarlı olmasından dolayı teşekkür ettiklerini ifade eden Anadolu Engelliler Birliği Derneği Zonguldak Şube Başkanı Fehim Dinç, şunları ifade etti:

 

"Anadolu Engelliler Birliği Derneği Zonguldak Şubesi olarak bize her zaman kapısını açan , her dileğimizde yardımı esirgemeyen ve bizi hiçbir zaman geri çevirmeyen değerli rektörümüz Sayın Mustafa Çufalı'yı ziyaret ettik. Bu ziyaretimizin amacı derneğimizin üyelerinden bir arkadaşımızın tıp fakültesinde tedavi olması gerektiği fakat maddi imkansızlıklardan ve üyemizin fiziki durumuyla alakalı gidip gelmelerinin zor olduğu , tedavininde uzun sürmesi gerektiği bir tedaviyle alakalı rektörümüze daha önceden  ricada bulunmuştuk. Rektörümüz Sayın Mustafa Çufalı'nın talimatlarıyla tedavi eden birim tarafından üyemiz aranıp üyemizin tedavileri en ince ayrıntısıyla birlikte tıp fakültesinde yapılmıştır. Rektörümüze , bir engelli kardeşimize böyle bir hassasiyet göstermesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca rektörümüze Zonguldak'ta yapmış olduğumuz çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Üniversitemizle birlikte engellilerimiz adına neler yapabileceğimiz konusunda istişarelerde bulunduk. Rektörümüz Sayın Mustafa Çufalı'ya bizi kabul ettiği , üyemizin tedavisine yardımcı olduğu ve bize vermiş olduğu fikirlerden dolayı Anadolu Engelliler Birliği Derneği Zonguldak Şube Başkanı Fehim Dinç olarak kendi adıma , üyelerim adına ve tüm engelli camiası adına teşekkür ediyorum"

Rektör Çufalı'da ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek konuklarına teşekkür etti.

Şebnem Saka

Yorumlar (0)
16
açık