FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
Ankara'da Kritik Görüşme

 Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan, bugün apar topar Ankara’ya gitti. AKP İl ve Merkez ilçe teşkilatı ile yaşadığı sorunlar nedeniyle zor günler yaşayan Alan, birlikte hareket ettiği ekiple İl ve Merkez ilçe başkanını görevden aldırmak için kulis yapmakla suçlanmıştı.
Bugün apar topar Ankara’ya hareket eden Başkan Alan, teşkilatlara karşı isyan bayrağını açan “Yeniçeri” grubunun en büyük destekçisi AKP Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’i makamında ziyaret etti. Kandemir’e Devrek’te yapılan asa hediye eden Selim Alan, görüşmenin içeriği hakkında açıklama yapmadı. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Poli, tikacı 1 yıl önce

Sayın Alan, haklı olarak beraber çalışacağı gurubu,ekibi oluşturmak kadar tabii bir şey olamaz.oyle ki zaten seçim öncesi Karaguzel, gün polemiği yaşanmıştı.Başkan bence akıllı bir kişi olup,ilerde onu rahatsız edecek şahıslardan kurtulmak istiyor.

Misafir Avatar
Yücel 1 yıl önce

Daha önce yeniçerilik yapıp Zeki Tosun’u arkadan vurmaya çalışmıştı. Hala il başkanı mı olmak istiyormuş. Zonguldak’a yazık gitti bir dönem daha. Senin ne işin var İl, ilçe başkanlığı polemiğinde otur işini yap. O yanındaki çakalları da uzaklaştır. Onların faturasını sana yazarlar. Zonguldak küçük yer. İki ay doluyor, önceki belediye başkanından bir farkın yok hizmet yok seni neden seçtiler ki.

Misafir Avatar
Köksal 1 yıl önce

il başkanı ve ilçe başkanının arkasından iş çevirmeye gitmiştir. onların etkisi ile şer odakları belediyede at koşturamıyor. sen otur başkanlığını yap. il başkanı ilçe başkanı işlerine ne karışıyorsun. partiyi şehirde bitiriyorsunuz. il başkanı ve ilçe başkanı düzgün dürüst insanlar. destekledikleriniz için bunları söylemek zor. bu başkanlar varken belediyede bir iş çevirme şansları yok. o nedenle bu girişimlerde bulunuyorlar. unutma o koltuğa o insanlar çalıştığı için oturdun. Gökler seni kurtarmaz, koltuk altından bir anda kayıverir.

banner228

ZONGULDAK AYAZDA!

Haberi Oku