ZONGULDAK:
'ANNELERİN HAKKI ÖDENMEZ'
Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Anneler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ülke olarak mücadelesini verdiğimiz bu zorlu süreçte özellikle sağlık çalışanı anneler olmak üzere tüm fedakar annelerin günlerini kutladığı belirten Alan, “Karşılıksız emek ve inanılmaz özverileriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan annelerimizin bu zor, ancak kutsal görevlerini severek yerine getirdikleri muhakkaktır.

Bilgi ve birikimleri ile yaşam deneyimlerini aktararak, bizlerin insanları, dünyayı, yaşamı seven mutlu bireyler olmamız için özveriyle gece gündüz uğraş veren annelerimizi bir gün değil her an hatırlamalıyız.

Çünkü annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Annelerimizden gördüğümüz karşılıksız sevgi, hayat boyu bizlere rehberlik edecek yüceliktedir.

Bu uğurda tüm sıkıntılara katlanan, çocuklarının mutlu olması ve başarısı için büyük bir sabırla gayret gösteren annelerimizin üzerimizde ödenemez hakları bulunmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülke olarak mücadelesini verdiğimiz bu zorlu süreçte özellikle sağlık çalışanı anneler olmak üzere tüm fedakar annelerimizin bu özel günlerini kutluyor,

Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs geren ve sevginin en büyük kaynağı olan annelerimizin ellerinden öpüyor, başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, bütün annelere sağlık, huzur ve mutluluk temenni ediyorum.”

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
HALİL BADEM 3 hafta önce

doğurmuş...
doğurmamış...
doğurduğunu bağrına basmış...
doğurduğunu bağrına bile basamamış...
doğurmadığını bile bağrına basmış...
kendi anne olan...
vicdanı anne olan...
ruhu anne olan...
bütün kocaman yürekli kadınlara...
ve bir evlada anne gibi şefkatle sarılabilen adamlara selam olsun...
gidenler nur olsun...
kalanlar sağolsun...

anneler gününüz kutlu olsun.

banner228

Roma mozaiklerinin 12 yıldır nöbetini tutuyor

Haberi Oku