ZONGULDAK:
Basın Toplantısında Soğuk Rüzgarlar Esti!
Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan haftalık basın toplantısında Kanal Z Genel Yayın Yönetmeni Simge Kırlı’nın sorusu karşısında zor anlar yaşadı.

Toplantının soru-cevap bölümünde Selim Alan’a yönelik eleştirileri dile getirilen Simge Kırlı, “Halkın arasında yeterince olmayışınız eleştiriliyor. Ego tavan yapmış diyorlar. Bu konuda ne diyorsunuz?” şeklindeki sorusu karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Selim Alan, önce sağına, sonra soluna, ardından arkasına bakarak ‘bana mı diyorsunuz, arkamda başka biri mi var?’ diyerek yanıt verdi. Kırlı’nın ‘Evet size diyorum geçen hafta haber yaptık’ demesi üzerine başkan Alan şunları söyledi:

“Şu an şoktayım. İyi niyetli bir haber olmamış. Haftanın üç günü caddedeyim. Vatandaşın ne dediği önemli. Haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bu eleştiri bana biraz acımasız geldi” şeklinde yanıt verdi.

Simge Kırlı’nın soru sorduğu esnada  basın toplantısında soğuk rüzgârlar esti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ali 6 ay önce

çaydamar tren yoluna bir geit yapamayan belediyeden ne olur havası batsın

Misafir Avatar
Taksici Esnafı 6 ay önce

Taksicileri bugün alenen tehdit etti, hakkımda taksiciler ile uğraşıyor derseniz veya bir eylem yapmaya kalkarsanız, bu konuşma yayınlanırsa hepinizi yakarım dedi. Tilki nerden alıyor bu gücü ve yetkiyi.......

Misafir Avatar
Kemal Can 6 ay önce

doğru ve yerinde bir eleştiri.. konuşurken bile dünyayı ben yarattım havalarında.. ego çok yüksek gerek yok bunlara

banner228

“ONU DEĞİL BENİ KORUMA ALTINA ALIN”

Haberi Oku