ZONGULDAK:
Başkan Alan'dan Öğretmenlere Jest
Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, Merkez’de bulunan okullarda görev yapan öğretmenlere kendi isimlerinin yazılı olduğu dolma kalem armağan etti. Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a, Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı ve AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun eşlik etti.
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, ilk olarak Yayla Ortaokulu, Kız Meslek Lisesi, TED Zonguldak Koleji ve Şehit İlhank Varank Kız Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Başkan Alan ziyaretlerde yaptığı konuşmada “24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, öğretmenlerimizin yanlarında olmak istedik. Tüm öğretmenlerimizin isimlerinin yazılı olduğu dolma kalem yaptırarak, kendilerine hediye etmek istedik. Bu kalemlerle birlikte, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı en iyi şekilde hayata hazırlasınlar istedik. Aynı zamanda Belediye Meclis üyelerimizde, bizleri temsilen okullarımızı ziyaret ederek, hediyeleri öğretmenlerimize takdim ediyorlar. Sadece bir gün değil, her zaman öğretmenlerimizin yanındayız. Eğitimci bir ailenin çocuğu olarak da, ayrıca öğretmenlerimize büyük önem veriyorum. İnşallah daha nice seneler, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarız” dedi.
Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ise, “Belediye Başkanımız, öğretmenlerimize güzel bir jest yapmak istedi. Bizlerde, kendisine eşlik ettik. Gerçekten de çok anlamlı oldu. Belediye Başkanımıza yapmış olduğu bu güzel etkinlik için ayrıca teşekkür ediyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü can-ı gönülden kutluyoruz” şeklinde konuştular.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
vatandaş 8 ay önce

başkanim teşekkürler yolunuz açik olsun öğretmenleri̇ öğretmen olan başkan düşünemedi̇ böyle bi̇r jest yapmadi helal size

banner228

Kapuz PLAJINA Kilit

Haberi Oku