ZONGULDAK:
BAŞKAN BOZKURT, ŞAİR HELVACIOĞLU'NU AĞIRLADI
    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Türkiye Zihinsel Özürlüler Federasyonu Başkanı Aynur Dankaz, önceki Eski Mahalle Muhtarı Suat Dankaz ve şair Fehmi Helvacıoğlu’nu makamında ağırladı.
    Federasyon Başkanı Aynur Dankaz, şair oğlu Fehmi Helvacıoğlu’nun kendisi ve kardeşi Cihan için yazdığı şiirlerden oluşan “Güneş Ellerimde” adlı kitabının ortaya çıkış öyküsünü Başkan Bozkurt’a anlattı.
    Şair Fehmi Helvacıoğlu’nu kutlayan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “Başarılarının devamını diliyorum, bundan sonra da bu çalışmalarının devamı gelsin istiyorum. Belediye olarak her zaman sanat ve sanatçımızın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Senin de kitabından almak istiyoruz.”dedi.
    Helvacıoğlu da, “Kitabımda duygularımı anlattığım şiirlerim var. Daha önce psikiyatri doktoruna gitmiştim, doktorum bana kitap yazmaya başlamamı önermişti. Onun önerisiyle bu yola çıktım.”diye konuştu.
    Helvacıoğlu, ziyaretleri anısına Başkan çetin Bozkurt’a imzalı bir kitabını hediye etti. Aynur Dankaz da duyarlılığı ve Devrek’e yaptığı başarılı hizmet ve çalışmaları nedeniyle Başkan Bozkurt’a teşekkür etti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Üzerimize yağan bu karanlık nereden geliyor...

Haberi Oku