ZONGULDAK:
Başkan Şahin, ”Kozluyu yeniden dizayn ediyoruz”

Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, göreve geldiği günden bugüne Kozluya yeni şeyler kattıklarını ve Kozluyu yeniden dizayn ettiklerini söyledi.
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, ilçede yapılan çalışmaları yerinde inceliyor, eksiklerin giderilmesi adına gerekli talimatları veriyor. Çalışmaların yapıldığı alanlara giden Şahin, mahallelerde vatandaşlarla da bir araya gelerek sıkıntılarını dinliyor.
Vatandaşlarla diyaloglarında sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalıştıklarının altını çizen Şahin, "Kozlu’da hizmet almayan hiçbir mahalle kalmayacağına söz vermiştik. Kozlu’nun hizmet alabilmesi için Ankara’da bakanlıklar düzeyinde girişimlerimizi sürdürürken, aynı zamanda Kozlu’daki çalışmalarımızı da aralıksız olarak devam ettiriyoruz. Kozlu halkımıza verdiğimiz sözleri tek tek yerine getireceğimizden halkımızın şüphe duymadığını biliyoruz. Bizler de onların bu güvenine layık olabilmek adına tüm gayretimizle çalışıyoruz. Altyapıdan üst yapıya, kanalizasyondan park bahçe yapımıza, duvar yapımından yol ve kaldırım çalışmalarına kadar Kozlu’nun tüm mahallelerinde çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Yeni Köprü yapımı, çevre düzenlemesi, ışıklandırma çalışmaları, dere ıslahı çalışmaları, sürekli devam eden araç modernizasyonu ve yeni araçların araç filosuna katılımı, Değirmenağzı su tesisleri onarımı, arıtma ve isale hatları yapım çalışmaları, Kozlu Deresi’ne verilen kanalizasyon sularının arıtmaya bağlanması çalışmaları, kaynak temini ve yapımları gibi daha birçok proje için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öte yandan sosyal sorumluluk projelerimizi de yerine getirmeyi sürdürüyoruz. Evde sağlık, evde temizlik hizmetleri, hastalarımızın hastaneye götürülüp tüm işlemlerinin takip edilmesi, engellilerimize yapılan yardımlar gibi hizmetlerimizi sosyal hizmet birimimiz takip ederken, camilerin temizlenmesinden yeni yaşam alanları yapımına kadar halkımızın toplumsal ihtiyaçları öncelikli çalışmalarımız arasında yer alıyor. Kozlu halkı en güzel hizmete layıktır ve bizler de onlara layık olan hizmeti sunabilmek adına gördüğümüz tüm eksikleri giderme gayreti içerisindeyiz. Her bölgeye aynı anda yetişebilmemiz elbette mümkün değildir. Ancak dönemimiz boyunca gördüğümüz eksikleri, vatandaşlarımızın bizlere ilettiği sıkıntıları elimizden geldiğince gidermeye çalışıyoruz ve bundan sonrada bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kozlu’yu modern bir kent olarak yeniden dizayn ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Bu Haber İçimizi Isıttı
Soğuk kış günlerinde Zonguldak şehir merkezinde bir çok mağaza ve işyeri sokak hayvanlarına kapılarını...

Haberi Oku