Batı Karadeniz Tıp Dergisi’nin Nisan 2021 Sayısı Yayımlandı

ZONGULDAK 07.04.2021, 16:23
58
Batı Karadeniz Tıp Dergisi’nin Nisan 2021 Sayısı Yayımlandı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesinin bilimsel yayım organı, ulusal ve uluslararası alanda tüm bilim insanlarına ulaşmayı hedefleyen Batı Karadeniz Tıp Dergisi (Medical Journal Of Western Black Sea)’nin Nisan 2021 sayısı yayımlandı.

Derginin Baş Editörü Prof. Dr. Taner Bayraktaroğlu,  pandemi sürecinde yayıncılık etik ilkelerine bağlı kalarak yayımlanan derginin beşinci yılında da yeni içerik ve görünümle okurseverlerin hizmetine sunulduğunu söyledi. 

Derginin Nisan sayısında geride bırakılan bir yıllık süre zarfında  Covıd-19 pandemisi ile mücadeleye ilişkin derlemeler dahil, tıbbın farklı alanlarına  ilişkin olgu sunumları ve çeşitli özgün yaklaşımların yer aldığını ifade eden Prof. Dr. Bayraktaroğlu, “TUBİTAK ULAKBİM TR Dizin tarafından dizinlenen dergimizin yayınlanmasında desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı başta olma üzere, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Can’a, yazarlara, hakemlerimize, okuyucularımıza, Türkçe ve İngilizce Dil Redaksiyon Kurulumuza, Yayın Kurulumuz ile yayınevimize Editörler Kurulumuz adına teşekkür ederim” diye konuştu.

Yılda 3 defa elektronik ortamda yayınlanan Batı Karadeniz Tıp Dergisi’nin Nisan 2021 sayısına (https://dergipark.org.tr/tr/pub/mjwbs)  linkinden ulaşılabilmektedir.

Kaynak: (Haber Merkezi)
Yorumlar (0)
19
açık