Bektaş'a Veda Yemeği

ZONGULDAK 15.06.2020, 19:47 15.06.2020, 19:57
2010
Bektaş'a Veda Yemeği
Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile merkeze çekilen Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş için yemek düzenlendi.
Polisevinde düzenlenen veda yemeğine, AK Parti Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Ayhan Kafalı, Jandarma Alay Komutanı Gönen Süslü, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Rektör Mustafa Çufalı, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun,  GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil, AK Partili ve CHPli Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ve daire müdürleri katıldı.

ABİ KARDEŞ OLDUK

Vali Erdoğan Bektaş'ın veda yemeğinden konuşan Belediye Başkanı Selim Alan, Vali Bektaş'la hep ağabey kardeş olarak çalıştıklarını söyleyerek, "14,5 ay sayın valimizle çalıştık.Özellikle pandemi süresince cumartesi pazar sabah akşam demeden çalıştık.30 büyükşehir ve Zonguldak için bu süreçten kurtulmak için elimizden geleni yaptık.Sayın valimden çok şey öğrendim. Sayın Valimden devlet adamlığımı öğrendim. Valimizle ağabey kardeş olduk. Zonguldak'a katmış olduğu değer için teşekkür ediyorum. Sayın valimiz tek başına şehirde geziyordu"dedi.Yorumlar (2)
Zonguldak lı 13 ay önce
Yemek e katılanlar inşaAllah coronavirüs e yakalanır VALİ nin bize yük oldular dediği sağlıkçıların eline düşerler. Zonguldak ın neden geriye gittiği belli oldu...
Vatandaş 13 ay önce
Güle güle yolun açık olsun sayın valim.
17
açık