ZONGULDAK:
BEKTAŞ'IN KOLTUĞUNA TALİP!
Kozlu Belediyesi 100 bin liralık alacağını vermeyince başkanın makam koltuğuna haciz koydurdu...

Kozlu Belediyesi’nde iş makinesi hizmeti veren ve 2012 yılından kalma 100 bin lira alacağı olan Murat Ertürk, alacağını tahsil edemeyince Belediye Başkanı Ali Bektaş’ın makam koltuğuna ibret olsun diye haciz koydurdu. Koltuğunu kaptırmak istemeyen Ali Bektaş, Belediye Meclisi’nden alelacele karar çıkartarak makam koltuğunun kamu malı olduğunu ve haczedilemeyeceğini gerekçesiyle haciz işlemini durdurarak koltuğunu kurtardı. 

BELEDİYE BORÇ BATAĞINDA 
Halkın Sesi’ne konuşan Murat Ertürk, belediyenin borç batağında olduğu için kendisi gibi yüzlerce insanın alacaklı olduğunu belirterek, “Daha önce de bir önceki Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz’ın makam aracını haczettirmiştim. İcrada sıra çok olduğu için paramızı tahsil edemiyoruz. Belediyede iş yapan insanlar paralarını alamıyor. Bende ibret olsun diye Ali Bektaş’ın makam koltuğuna haciz koydurdum. Ancak Belediye Meclisinden karar aldırarak koltuğun kamu malı olduğunu beyan edip haciz işlemini durdurdu. Kozlu’da adalet yok. Hakkımı aradığım için Kozlu’daki işyerinde zabıtalar tarafından taciz ediliyor. Haciz işleminin yenilenmesi için bir kez daha yasal başvurumu yaptım. Alacağımı tahsil edene kadar hukuki mücadelem sürecek” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
DOĞRUCU 3 ay önce

İş verirken iyiydi Ali Bektaş. Yere göğe sığdıramıyordunuz. Baba adamdı diyordunuz. Şimdi ne oldu da ters düştünüz acaba.

Misafir Avatar
Yaxıcı 3 ay önce

devlet kağıt üstünde kalmış,bu devleti bu duruma düşüren hesap verecekmi?

Misafir Avatar
İbrahim poyraz 3 ay önce

Mılletin parasıyla fetönün taşaklarını yalamaya amerikaya giden ve bu Rezilliği kabul etmiş böyle fetöcü bir başkana herşey layıkıyla herkesin çoluk çocuğu vardır.buna ne yapsan caizdir.

Misafir Avatar
Terzi 3 ay önce

Böyle Rezillik görmedim .önce esnafın parasını öde. Sonra çiçek böcek süs yap. Olmaz ki böyle. Yazık valla

banner228

TRAFO BÖYLE PATLADI!

Haberi Oku