ZONGULDAK:
BELEDİYE OTOBÜSLERİ STOP!

Zonguldak’ın 19 mahallesine çalışan özel belediye otobüslerini işleten Atıl Firması ile Belediye Başkanı Selim Alan arasında yaşanan sürtüşme nedeniyle otobüsler, dün gece itibariyle kontak kapattı

FATURA VATANDAŞA KESİLDİ

Zonguldak’ın 19 mahallesinin yolcu taşımacılığını yapan özel belediye otobüslerini işleten Atıl firması ile Belediye Başkanı Dr. Selim Alan arasında aylardır süren sürtüşmenin faturası yine vatandaşa kesildi. Özel belediye otobüslerini dün gece itibariyle kontak kapattı.

PANDEMİ DÖNEMİNDE DESTEK OLUN

Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüslerini işleten Atıl Firması, Pandemi döneminde otobüslerin her gün zarar ettiğini ve bu zararın karşılanması adına belediyenin verdiği mazot desteğinin yetmediğini ve bununla birlikte ücretsiz taşınan yolculara ücret uygulanmasını talep etmişti. Firma; pandemi dönemi bitene kadar ücretsiz yolcu taşımanın Kozlu Belediyesinin yaptığı uygulanmasını istemişti.

BAŞKAN ALAN KARŞI ÇIKTI

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Selim Alan, Özel Halk Otobüsleri firmasından gelen talepleri karşılayamayacaklarını, 19 Mahalleye yapılan otobüs seferlerinin iptal edilip edilmemesi firmanın kararı olacağını söylediği öğrenildi. Atıl firması yöneticileri Belediye Başkanlığı görevine vekalet eden Meclis Üyesi Gökhan Çöteli, “Taleplerini karşılayamayacağız. Ücretsiz yolcu taşımaya devam etmeniz gerekmekte. Kontak kapatmak sizin sorununuz” cevabı verdiği ifade edildi.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Garip Zonguldak 1 hafta önce

Hayırlı uğurlu olsun.Ama doğru söylemek gerekirse sırf gezmek,vakit geçirmek için emekliler otobüs yolculuğu yapıyor.65 yaş üstü emekliler bedava,65 yaş altı paralı.ya burda da adaletsizlik var.genelde 2000 yılı öncesi emekli olanlar genelde bu 65 yaş üstü emekliler,ve bunlar intibak alıyor ve 2000 yılı sonrasında emekli olanlardan 500₺ daha fazla maaş alıyorlar.hani nerde burda adalet.kaldirin bu bedava işini kardeşim.olsun bitsin.

Misafir Avatar
67forza 1 hafta önce

aciz belediye !!

Misafir Avatar
halk 1 hafta önce

Dolmuşlar calışsın gerek yok halk otobüslerine

banner228

VAY KAMİL VAY!

Haberi Oku