ZONGULDAK:
'Belediye özür dilesin”
  

 

Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube başkanı Ali Topaloğlu Kapuz plajında bira içen kadınlara yapılan muameleyi şiddietle kınadığını belirterek şu açıklamayı yaptı:

İki kadının plajda içki içtikleri gerekçesiyle uğradıkları haksızlığı şiddetle kınıyoruz. Kimseye zarar vermeden kimseyi rahatsız etmeden bira içen iki kadına yönelik yapılan uygulama tamamen keyfi bir tutumdur. Bu durumu belediye yetkilileri tarafından savunmak daha da vahim bir durumdur. Mavi bayraklı bir plajda yaşanan bu olay insanların yaşam tarzına yönelik bir hak gasbıdır.

Yönetemiyorsanız birakın. Sosyal belediyecilik anlayışı bu mu ?

Kamusal alanı işgal ediyor daha sonra buradan giriş parası alıyorsunuz. Buda yetmedi insanların ne yiyip içeceklerine karışıyorsunuz bu hakkı size kim verdi.

Belediye plaji terk etmeli  plaj ücretsiz halka açık olmalıdır. Türkiyenin hiç bir yerinde plajlarda böyle bir uygulama yoktur.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
asdad 10 ay önce

bende sizi ve papaz sakalınızı kınıyorum babasının çiftliği mi orası daha fazla ceza kesilmesi lazım umuma açık yerde çoluğun çocuğun gözü önünde zıkkımlanamaz

Misafir Avatar
Sercan 10 ay önce

"Belediye plajı terk etmeli,plaj ücretsiz halka açık olmalidir" bu söylem gerçek mi? O halde insanlar pislik içinde yüzsün değil mi...

banner234

banner236

banner228

Sır Ölümün Ardında Bonzai, Flakka Çıktı

Haberi Oku