ZONGULDAK:
BEÜ'de Son Rakamlar!

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezî'nde Korona Virüs ve Covid-19 salgını süreciyle ilgili basın toplantısı düzenlendi. Başhekim Prof. Dr. Şenay Özdolap Çoban; “Süreci anlatırken çok kısa süreç geçmiş gibi görünüyor ancak zorlu bir süreç geçirdik”

Şebnem Kargı Toplantısı Salonu'da BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ve Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şenay Özdolap Çoban 'Corona Virüs Pandemisi' ile ilgili sunumlar yaptılar.

Rektör Çufalı, açılış konuşmasında üniversitenin eğitim ve öğretim yılının Eylül ayına kadar bittiğini belirterek bilgilendirme yaptı. 

Başhekim Dr. Şenay Özdolap Çoban, söyle konuştu; “Şu anda süreci anlatırken çok kısa süreç geçmiş gibi görünüyor ancak zorlu bir süreç geçirdik. Toplamda 11 bin 252 test yaptık. 2580 BEÜ, 7368 Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü, 1304 işe Bartın İl Sağlık Müdürlüğü'ne test yapıldı. Şu ana kadar hiç çocuk hastamız ölmedi."
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Zonguldak 2 hafta önce

böyle açıklamalar yapıp sonra vatandaş niye dışarda diyorsunuz. son derece yanlış bir açıklama olmuş. henüz erken bunlar için

banner228

"MAFYATİK, ÇAYLAK, BECERİKSİZ"

Haberi Oku