ZONGULDAK:
BEÜ İLE BELEDİYE ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) ile Zonguldak Belediyesi arasında Zonguldak halkının sosyal ve kültürel gelişmelerine katkıda bulunmak, üniversite öncülüğünde sanatsal akademik çalışmaları desteklemek, karşılıklı iş birliğini ve ortak anlayışı teşvik etmek amacıyla iş birliği protokol imzalandı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, protokol töreninde yaptığı açıklamada: "Bu protokolü daha önce hazırlamıştık ancak pandemi nedeniyle ötelemek zorunda kaldık. Öğrencilerimiz Mart ayından beri kampüsümüzde değil o nedenle işlevsel hale gelmesi için okulların ne kadar süre uzaktan eğitimle devam edeceğini bilmediğimiz için öğrencilerimiz olmasa dahi öğrencilerimizi kapsayan ortak bir protokolü imzaladık" dedi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ise yaptığı konuşmada: "Bülent Ecevit Üniversitemizle beraber belediyemizin güzel bir işbirliği protokolünü imzaladık. Kültürel ve sosyal alanda akademik personellerimizin katkılarıyla beraber eğitimden sanata, kültürden spora ve sağlığa birçok alanda üniversitemizdeki akademik ve bilimsel anlamda oradaki hocalarımızın da katkılarıyla, Zonguldak Belediyesinin gücü ve imkanı dahilinde şehrimize katkı sağlamak noktasında güzel bir yolun başlangıcındayız" diye konuştu.

Rektör Çufalı ile Başkan Alan’ın imzaladığı iş birliği protokolü, karşılıklı iyi dilekler ve resim çekimi ile sona erdi.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

BEKLENEN KAR GELDİ!

Haberi Oku