ZONGULDAK:
Beyazlı Yerinde İnceledi…
Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Bölge Müdür Yardımcısı Orhan Şahin, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan, Ulus Orman İşletme Müdürü Recep Düşünmez İşletme Müdür Yardımcısı Ferhat Sugeçti ve Orman İşletme Şeflerinin katılımıyla yapılan orman bakımı ve üretim çalışmaları kontrol edilerek yerinde incelendi.

Ulus Orman İşletme Müdürlüğü Ardıç Orman İşletme Şefliği 30 Nolu tensil bölmesi ile 25 nolu bakım bölmesinde yapılan üretim çalışmalarının kontrolleri yapılarak üretim işçileri ile dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında görüşüldü. Kumluca ve Sökü Şefliklerine de gidilerek yapılan orman bakımı ve üretim çalışmaları ile ilgili kontroller yapıldı. Ayrıca Herkeme ve Kumluca Orman Dışı Satış Depolarında çalışmalar yerinde incelendi.

Üretim işçiliği yapan orman köylüsünün kara demlikten demlediği çaydan içerek onlarla sohbet eden Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı Ulus orman İşletme Müdürü Recep Düşünmez ve tüm ekip arkadaşlarına çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, başarılar diledi.
(Haber merkezi) 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228


Haberi Oku