FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
'Bir iki kişinin hatası koskoca camiaya mal edilemez'
MHP Zonguldak İl Başkanı İ.Varol Demirköse, partileriyle ilgili çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.
Demirköse, "Bir iki kişinin varsa yanlışları koskoca bir camiaya mal edilmesi kelimenin tam anlamı ile haksızlıktır adaletsizliktir. Eksiği yanlışı hatası olan varsa tespit ettiğimiz anda teşkilat gereğini yapar her daim de yapmıştır, gereğini yaptıktan sonra da ailenin kutsallığını da göz önüne alarak hareket eder" dedi. 
Beraberinde Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Demirköse'nin açıklaması şu şekilde:
"Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Teşkilatları, Kadın Kolları görevlendirmelerini Genel Merkezimize göre yapılandırır. Şu anda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizde Kadın Kolları Genel Koordinatörlüğü görevi yoktur. Biz de bu sebeple İlçe Teşkilatlarımızdaki Kadın Kolları Koordinatörlüğünü sonlandırdık.
Teşkilatlarımızda Kadın, Aile ve Engellilerden Sorumlu İl ve İlçe Başkan Yardımcıları vardır. Bayanlar bu komisyonda görevlerini sürdürüyorlar.
Milliyetçi Hareket Partisi 52 yıllık bir çınardır. Bizim partimiz kutlu ve dualı bir harekettir. Teşkilatlarımız içinde tertemiz arkadaşlarımız ve Ülküdaşlarımız samimiyetle Allah rızası için karşılık beklemeden görevlerini yerine getirmektedir. Bir iki kişinin varsa yanlışları koskoca bir camiaya mal edilmesi kelimenin tam anlamı ile haksızlıktır adaletsizliktir. Eksiği yanlışı hatası olan varsa tespit ettiğimiz anda teşkilat gereğini yapar her daim de yapmıştır, gereğini yaptıktan sonra da ailenin kutsallığını da göz önüne alarak hareket eder. 
Bugün Zonguldak basınında çıkan bazı haberler üzerine bu açıklamayı yapmak elzem olmuştur. Ne sebeple çıkarıldığını ve servis edildiğini bilmekteyiz. Bir iki münferit hadisenin teşkilatımıza partimize mal edilmesine çalışılması ayaklarımızın altındadır." (Haber Merkezi)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
bekir kuş 2 ay önce

mhp akp nin kuyruğu oldu

Misafir Avatar
Mustafa 2 ay önce

mhp nin başına çakıcı geçsin !

Misafir Avatar
sade vatandaş 2 ay önce

mhp ni̇n her yöneti̇ci̇ contalari yakmiş

Misafir Avatar
hakkı doğru 2 ay önce

mhp nin beyni gitmiş

Misafir Avatar
ali baş 2 ay önce

mhp ile çakıcı çok yakışıyor

Misafir Avatar
Emekli 2 ay önce

Başkası yapınca bağlıyor

banner228

“TTK'nın kadrolu madenci son katırı...

Haberi Oku