ZONGULDAK:
BİR YILDA 'ELMAS”I PARLADI
AKP’li Gökhan Çüteli, Zonguldak Belediye Meclis üyesi oldu

BİR YILDA “ELMAS”I PARLADI

Zonguldak Belediyesinin AKP’li Meclis üyesi Gökhan Çüteli’nin gizli sahibi olduğu bilinen Elmas Kağıtçılık Temizlik Malzemeleri firmasının son bir yılda yıldızı parladı. Bankalara binlerce lira borcu olduğu için Elmas Kağıtçılık firmasını başkasının üzerine açan Çüteli, Zonguldak Belediye Meclis üyesi olduktan sonra bu firmayı kurdu. Gazetelerde çıkan açılış haberinde Çüteli’ye ait olduğu yazılan Elmas Kağıtçılık, özellikle son 3 ayda Zonguldak Belediyesi’ne 125 bin lira değerinde ihalesiz doğrudan teminle mal tedariki yaptı.

HER ŞEY ESKİSİNDEN DE BETER!
Göreve geldiğinde Muharrem Akdemir döneminde yapılan doğrudan teminleri eleştiren Başkan Selim Alan, 1,5 yıllık görev süresince sadece kendisine yakın isimlere doğrudan teminle milyonluk işler verdi. Pandemi döneminde belediyeye kamyon kamyon temizlik malzemesi ve kağıt ürünleri taşıyan Gökhan Çüteli, hemen hem her gün Elmas Kağıtçılık’ta kasada duruyor. Son olarak aynı dükkanda doğum günü kutlaması yapan Çüteli, Elmas Kağıtçılık ile olan bağını inkar ediyor. Başkan Alan, Gökhan Çüteli ve taraftarları önceki gün sosyal medyada “Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” yazan bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımı görenler, “Belediyede her şey eskisinden de beter” yorumunu yaptı. Bilindiği gibi belediye Meclis üyeleri ve birinci dereceden yakınlarının belediye ile ticaret yapması yasalara aykırı.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
KARAELMASLI 1 hafta önce

helal olsun su akp ye rantci yetistirmekte ustlerine yok gidenin yerine yenisi geliyor
bunlar usulsuz aldiklari bu haram lokmalari nasil coluk cocugunun bogazindan geciriyor durmak yok yola devam

Misafir Avatar
Halk 1 hafta önce

Yuh yani bu abimin bakması gereken çoluk çocuğu var bi onuru bir gururu var onuda geçtim yetişkin bir çocuğu var böyle çirkin şeyler yazarken çocuklarının ve eşinin yara aldığını hiç hesaba katmadınızmı kazandığı 3 5 lirayamı göz diktiniz adam hep garibanın yanında giydiği takım elbise yimi kıskandınız caddelerde tabikide gezecek meclis üyesi çünkü kimin neye ihtiyacı var bakacak gezecek görecek kimin sıkıntısı var bilecek yazıklar olsun sizin gibi zihniyeti kötü olan insanlara

Misafir Avatar
bır bılen 1 hafta önce

yegenınıde zabıta olarak ıse koyduğunu unutmusunuz

Misafir Avatar
Vatandaş 2 hafta önce

yorumları lütvenyayınla

Misafir Avatar
Vatandaş 2 hafta önce

adana kilis başkan bir daha bunlardan oy alacak

Misafir Avatar
Vatandaş 2 hafta önce

adana kilis başkan bir daha bunlardan oy alacak

Misafir Avatar
Vatandaş 2 hafta önce

cok aradınızmı bu ikiliyi yakışır

Misafir Avatar
Vatandaş 2 hafta önce

bunlar ne iş yapar cok aradınızmı

banner228

Başkan Tekin'den Müjde

Haberi Oku